SEKSIPROFFIDE 3 SALANIPPI, mida iga naine teadma peaks

SEKSIPROFFIDE 3 SALANIPPI, mida iga naine teadma peaks

Seksiprofid jagasid ajakirjale Cosmopolitan oma kõige salajasemaid nippe, kuidas oma voodielule vürtsi juurde lisada ja seks veelgi naudingulisemaks muuta. Näiteks ei soovita nad seksida pimedas ega kindlasti ka teki all, sest see mõjub orgasmi saamisele pigem negatiivselt ja muudab seksi üleüldises plaanis igavaks.

Seksiprofid jagasid ajakirjale Cosmopolitan oma kõige salajasemaid nippe, kuidas oma voodielule vürtsi lisada ja seks veelgi naudingulisemaks muuta. Näiteks ei soovita nad seksida pimedas ega kindlasti ka teki all, sest see mõjub orgasmi saamisele pigem negatiivselt ja muudab seksi üleüldises plaanis igavaks.

Kuid mis on need kolm nippi, mida iga naine kindlasti teadma peaks?

1. Eneserahuldamine

Näita oma partnerile neid salajasi kohti, mille puudutamine sind kõige rohkem erutab. Alusta enda rahuldamist tema silme all ja lase ta mängu siis, kui tunned, et te olete mõlemad piisavalt erutatud.

2. Silmside

Vaadake teineteisele seksi ajal sügavalt silma – see muudab seksi kordades intiimsemaks ja toob kaasa tugevama orgasmi. Alguses võib see pisut ebamugav tunduda, ent tegelikkuses mõjub seksi ajal teineteisele silma vaatamine lausa teraapiliselt.

3. Ära kiirusta

Orgasmini jõudmine ei peaks toimuma aja peale. Mida aeglasemalt ja naudingulisemalt te seksi suhtute, seda rohkem rahuldust see pakub. Muidugi on vahel ka kähkukas hea, ent proovige täielikult lõõgastuda ja seksida pikalt, tundes rõõmu igast hetkest ja õppides teineteise keha paremini tundma.