SEKSIPROFID PALJASTASID, milles seisneb hea seksi salanipp

Mis teeb heast seksist suurepärase naudingulise seksi ja kas seda on võimalik kuidagi ka ise suunata või mõjutada? Seksiproffide sõnul peitub parima seksi saladus milleski hoopis muus, kui meeletus kires või armumiseperioodis. Väidetavalt ei ole see nende asjaoludega kuidagi seotud.

Mis teeb heast seksist suurepärase naudingulise seksi ja kas seda on võimalik kuidagi ka ise suunata või mõjutada? Seksiproffide sõnul peitub parima seksi saladus milleski hoopis muus kui meeletus kires või armumise perioodis. Väidetavalt ei ole see nende asjaoludega kuidagi seotud.

Parima seksi saladus – vastus on üsnagi üllatav! Nimelt leiavad eksperdid, et parima seksi saladus on otseselt seotud kahe inimese omavahelise sõprussuhtega! Kui enne suhtesse astumist on olnud piisavalt aega, et teineteist rahulikult tundma õppida ning esmalt hoopis sõpradeks saada, siis pikas perspektiivis annab see suhtele parima võimaliku pinnase.

Kui esmalt on oldud sõbrad ning alles seejärel on sõprusest välja kasvanud armastus, tagab see suurema seksuaalse rahulolu ning teisalt jääb suhe ka suurema tõenäosusega püsima, sest tegu on sarnaste inimestega, kes juba teavad teineteise plusse ja miinuseid.

Kirg ja meeletu armumise periood tähendavad küll head seksi suhte alguses, ent sellele järgneb rutiin ning tihtipeale ka suhteprobleemid. 

Parima seksi saladus on sõprus!

Allikas: glamour