SEKSIST OLULISEM? 3 asja, millele mehed tegelikult palju rohkem mõtlevad

Kes meist ei oleks kuulnud, et mehed mõtlevad seksile kord seitsme sekundi tagant? Tegelikult see vist siiski päris nii ei ole. Tuleb välja, et mehed pole pelgalt seksimaiad ürgisased - eksisteerib vähemalt kolm asja, mille peale mõtlemisele nad vähemalt sama palju aega pühendavad! 

Kes meist ei oleks kuulnud, et mehed mõtlevad seksile kord seitsme sekundi tagant? Tegelikult see vist siiski päris nii ei ole. Tuleb välja, et mehed pole pelgalt seksimaiad ürgisased – eksisteerib vähemalt kolm asja, mille peale mõtlemisele nad vähemalt sama palju aega pühendavad! 

Turvalisus 

Meeste olemuses on soov teisi enda ümber kaitsta. Kui näiteks mees sõidab töölt kodu poole, hoiab ta alati silmad lahti – äkki toimub kuskil midagi kahtlast. See ei ole paranoia – nad lihtsalt tahavad, et kõigil oleks turvaline olla. 

Toit

Öeldakse, et mees peab olema see, kes kodus toidu lauale toob. Tegelikkuses mõlgutavad nad aga söögiga seostuvaid mõtteid oma peas väga tihti. Olgem ausad – me kõik teeme seda. 

Nad ei mõtle mitte midagi

Seda on küll naistel ehk raske uskuda, aga mehed tõesti suudavad end mõtlemise protsessist üsna lihtsalt välja lülitada. Kui sa küsid mehe käest, millest ta mõtleb ja ta vastab, et ei mõtlegi millestki, siis tõenäoliselt see just nii ongi! 

womenworking.com