SELGELTNÄGIJA MARIA KATARIINA seletab lahti meeste tõelise olemuse

SELGELTNÄGIJA MARIA KATARIINA seletab lahti meeste tõelise olemuse

Nõid, selgeltnägija, universumi info kanaldaja, energiate vahendaja ja reikimeister Maria Katariina kirjutab lahti meeste tõelise olemuse: 

Mees sai olla mees ja naine sai olla naine alates esimestest sõdadest, kus mehed pidid minema sõtta ja jätma oma naised üksi lapsi kasvatama, sealhulgas ka poegi. Sel hetkel tekkiski esimene lõhe mehe ja naise olemuse vahel. Pojad nägid oma emasid domineerivate ja tugevatena, kes pidid saama kõigega hakkama. Selle tulemusena nad nägid, et nii ongi õige ning et mees võib olla ka nõrgem ja pehmem. Nad ei pidanud endale võtma ürgseid kohustusi, muutus DNA-kood ja ununesid mehe tõelised instinktid. See on põhjus, miks on seksisõltlased pigem mehed kui naised, sest neile meenub läbi selle nende ürgne loomus. Jahtides ja n-ö maha murdes tunnevad nad end Mehena.

Tänapäeval algavad esimesed kibestumised mehe hinges esimese armastuse lõppemisest, mille tulemusena nad sulgevad end sügavamate tunnete eest ja muutuvad väga ettevaatlikuks. Sellega saab põhjendada nende ootamatuid ärakadumisi ja suhtlemisel mitme päeva pikkuseid pause.

Lapsed ja perekond mehe elus

Ka tänapäeval on säilinud instinkt eelkõige hoolitseda pere eest ja lapsi saada alles siis, kui selleks on loodud kindel ja tugev alusmüür. Laste ees tunneb mees kohustust ka siis, kui ta seda välja ei näita (üldjuhul võtab naine peres juhtimise enda kätte ja ei annagi mehele seda võimalust), tema jaoks on oluline laste kindlustatus olevikus ja tulevikus. Kui naine surub alla mehe püüdlused toetada perekonda, kui kunagi pole piisavalt hästi, siis tekivad mehes kompleksid ja hirmud ning ta lõpetab sootuks initsiatiivi väljanäitamise. Mees tahab olla mees ja naine peab tal lubama olla mees. Meest ei tohi alla suruda, just siis muutubki ta trotsi täis ja kinniseks. Kaob avatus ja romantika, head tunded ja siirus. See kõik on tegelikult ühes mehes olemas. Ilma toetuseta ja motivatsioonita ei oska ta seda endas avaldada.

Meestel on tihtipeale rohkem tuge vaja kui üksikutel naistel

Ükskõik kui tugev mees ka ei oleks, tal on alati enda kõrvale naist vaja. Tegelikult pole mehe olemuses midagi keerulist. Mehed mõtlevad rohkem loogiliselt ja pinnapealselt. Nende jaoks on väga tähtis omavaheline ausus ja siirus. Tegelikult ootavad nad samamoodi väärtustamist, austust ja head kohtlemist, nii nagu naisedki, lihtsalt kui reedad meest või korra petad, siis on tal väga raske taas Sinu vastu usaldust leida. Pigem on naised need, kes julgevad uuesti riski võtta. Tahan öelda naistele, et kui te ei mõista mõnda käitumist mehe poolt, siis on selle taga alati mingi tugev hirm, mis on põhjustatud mineviku kogemusest või lapsepõlvest. Teie võimuses on aidata seda oma naiseliku vaistu ja armastusega lahustada. See ei toimi etteheidetega, see põhjustab vaid rohkem tülisid ja lahkuminekuid. Õppetund on vastastikune, mõlemad õpivad. Läbi mehe ja naise suhte parandamise on võimalik murda negatiivseid egomustreid ja saada kõrgemale vaimsuse tasandile. Mis kõige tähtsam, et oleksite õnnelikud.

Kuidas mehed näevad tõelist naist?

Olen küsinud mitmelt mehelt, milline on nende meelest tõeline naine. Vastuseid on olnud väga erinevaid. Üks meeldejäävaim on selline: “Naine on tõeline vahetult enne seda, kui talle on tiivad selga kasvanud. Nad on inglid. Naine peaks olema vaimne, nilbe ja julge. Tõeline naine on minu jaoks hingelt ilus ja tasakaalus. See, et naine suudab mind armastada, minust lugu pidada ja mind välja kannatada, hoolimata minu iseloomu vigadest, hirmudest, teeb temast minu jaoks tõelise naise. Mehed on ka öelnud, et välimus ei ole üldsegi oluline. Oluline on hingeline tervik. See on see, mis teeb naisest naise. Naine peab oskama oma väge kasutada õigesti ja headel eesmärkidel.”  

Naised, ärge muretsege! Te ei pea kedagi ümber kasvatama või õpetama. Suhe ongi mõlemapoolne areng. Ükskõik kas selle arengu põhjustavad negatiivsed või positiivsed kogemused. Teie ellu satuvad just need inimesed, kellega te peegeldate teineteisele oma sisemaailmasid, isegi kui te sellest aru ei saa. Kogemused on antud meile kui tööriistad, samamoodi ka mõtted. Kasutage neid ja laske neil ennast arendada. Kui satute segadusse, küsige endalt: “Milleks see kogemus mulle saadeti?”