SILVER KIRJUTAB: miks ma oma paksu naise saleda naise vastu välja vahetasin

Mehed ja naised peavad välimust võrdselt oluliseks ning selge on see, et oma peegelpildi eest tuleb hoolt kanda, kuigi vahel see lihtsalt ei õnnestu. Buduaarile saatis oma kirja Silver, kes ütleb ausalt välja, et ta jättis oma naise maha, sest ta lasi ennast käest ning keeldus mehega koos trenni minemast.

Mehed ja naised peavad välimust võrdselt oluliseks ning selge on see, et oma peegelpildi eest tuleb hoolt kanda, kuigi vahel see lihtsalt ei õnnestu. Buduaarile saatis kirja Silver, kes ütleb ausalt välja, et ta jättis oma naise maha, sest ta lasi ennast käest ning keeldus mehega koos trenni minemast.

Silveri kirja saad lugeda allpool:

Mind ajendas kirjutama see, kuidas kõik naised pidevalt kiruvad, kui saamatud nende mehed on. Ei ole naised sugugi mitte paremad, vähemalt enamik neist. Elasin oma neiuga kaks aastat koos, millest teisel aastal ta lihtsalt sõi ennast paksuks ja tõi ettekäändeks kiire elutempo ja stressi. Ta kurtis pidevalt, et tal pole aega tervislikult süüa ja trennist polnud juttugi. Samas nädalavahetustel, kui saime koos midagi ette võtta, siis laitis ta maha kõiksugused plaanid minna koos näiteks trenni või midagi tervislikku süüa teha. Miski ei sobinud. Küll aga meeldis talle veini juua ja sinna kõrvale kõike ebatervislikku süüa – meeletutes kogustes rasvaseid kooke, kommi, friikartuleid ja kes teab, mida veel. Ta lihtsalt tahtis süüa ja niisama vedeleda, kuigi oleks võinud selle ajaga teha ükspuha, mida muud.

Mina käin nädalavahetustel trennis, olen seda alati teinud ning kohtasin seal naist, kellega mul on palju ühist. Alustades huvist tervisliku eluviisi vastu, lõpetades seksuaalse keemiaga. 

Ei, ma ei petnud oma naist, ma lihtsalt ütlesin talle ühel hetkel, et nii edasi minna ei saa. Jah, ta ütles, et võtab end käsile, aga kui reede kätte jõudis ja ma pakkusin välja teha midagi tervislikku, siis ta lihtsalt ei viitsinud ja ma lõpetasin selle suhte.

Täna olen ma koos naisega, kellega kohtusin jõusaalis ja ma olen õnnelik. Me oleme sarnaste huvidega ja kumbki ei pea teist tagant sundima, pigem hoopis vastupidi, me lihtsalt motiveerime teineteist oma olemasolekuga.

Ma tean, et naisi nende välimuse põhjal diskrimineerida on alatu, aga ma ei kahetse, et eelmise suhte lõpetasin. Ma siiski leian, et iga naine võiks oma välimuse eest hoolt kanda.

Buduaarile Silverilt