SINU SODIAAGIMÄRK ja karma ülesanne: Kaljukits, Veevalaja ja Kalad

SINU SODIAAGIMÄRK ja karma ülesanne: Kaljukits, Veevalaja ja Kalad

Karma oma kõige lihtsamas tähenduse on teo ja tagajärje üleüldine seadus, mida inimene ise kontrollida ei saa, ent oma tegudega on teatud religioonide kohaselt võimalik karmat siiski muuta nii positiivsemaks kui ka negatiivsemaks. Usutakse ka seda, et hing kannab eelmistest eludest saadud karmat endaga kaasas ka siis, kui ta uuesti sünnib.

Karma oma kõige lihtsamas tähenduses on teo ja tagajärje üleüldine seadus, mida inimene ise kontrollida ei saa, ent oma tegudega on teatud religioonide kohaselt võimalik karmat siiski muuta nii positiivsemaks kui ka negatiivsemaks. Usutakse ka seda, et hing kannab eelmistest eludest saadud karmat endaga kaasas ka siis, kui ta uuesti sünnib.

Kuidas on aga omavahel seotud sodiaagimärgid ja karma? Judy Halli raamatu “Astroloogiapiibel” andmetel omab iga sodiaagimärk teatud kindlaid karmaga seonduvaid jooni.

KALJUKITS (22. detsember – 19. jaanuar)

Kaljukits hoiab kaljukindlalt kinni ühiskonna moraalinormidest. Karma väljakutseks on leida üles oma sisemine hääl ja lubada sellel oma elu juhtida ning ühendada spirituaalsus igapäevase materialistliku reaalsusega.

VEEVALAJA (20. jaanuar – 18. veebruar)

Veevalaja jaoks kujutab karma endast kunagisi vastuhakke ja võimukonflikte. Karma väljakutseks on võtta minevikust üle kõik hea, lasta ülejäänul minna ning areneda paindlikult.

KALAD (19. veebruar – 20. märts)

Kalade karma keskendub tähemärgi kalduvusele märtrit või päästjat mängida, võttes lunastamise enda peale. Karma väljakutseks on õppida kaasa tundma ilma teiste valu enda peale võtmata.

Allikas: Judy Hall “Astroloogiapiibel”