SINU SODIAAGIMÄRK ja suhtekonfliktid: Kaalud

SINU SODIAAGIMÄRK ja suhtekonfliktid: Kaalud

Kaalude tähtkuju all sündinud on isetud ja suure südamega ning nad armastavad üle kõige rahu ja õiglust. Alati taktitundelised, kaastundlikud ja tasakaalukad – selle märgiga tülitseda on raske, sest tema peale ei saa lihtsalt vihaseks jääda. Paraku kohtleb saatus neid sageli ebaväärselt.

Kaalude tähtkuju all sündinud on isetud ja suure südamega ning nad armastavad üle kõige rahu ja õiglust. Alati taktitundelised, kaastundlikud ja tasakaalukad – selle märgiga tülitseda on raske, sest tema peale ei saa lihtsalt vihaseks jääda. Paraku kohtleb saatus neid sageli ebaõiglaselt.

Kaalude märk konflikte ei salli ning teeb kõik, et neid vältida. Ta on nõus isegi oma arvamuse maha salgama ja nõustuma teistega – peaasi et tüli raugeks ja valitseks tasakaal. Rahu ja õigluse nimel on nad võimelised petma ja reetma inimesi, ent seda juhtub siiski harva, sest tegu on ääretult südamliku ja hea loomusega.

Kui sinu kaaslane on Kaalude tähtkujust, siis sa tead väga hästi, kui võimatu on temaga tülli minna. Vahel võib olla keeruline temalt ausat ja otsekohest arvamust saada, sest ta pigem ütleb seda, mis olukorra tasakaalus hoiaks ja mida sina ehk rohkem kuulda tahaksid. Ta ei tõsta tüli kunagi ise üles ja kui ta on kurb, siis ta läheb ja põeb neid tundeid üksinda.

Kui sa oled ise Kaalude märk, siis nõuanne sinule on selline: võta elus ohjad enda kätte ja ütle oma arvamust rohkem välja. Sa võiksid elus jõuda palju kaugemale ja saavutada rohkem, kui sa oleksid nõus asju vahel tasakaalust välja lükkama. Oma mugavustsoonis olles ei juhtu kunagi midagi erilist ega imetabast ja nii võid sa oma elus mitmed võimalused käest lasta.

Hinda ennast rohkem! Ole iseenda eest samamoodi väljas, nagu sa teisi kaitsed ja hoiad. Sa oled väga altruistlik ja vahel ehk isegi liigagi. Aeg-ajalt ei tee natuke isekust sugugi halba.

Allikas: goop.com