SINU SODIAAGIMÄRK ja suhtekonfliktid: Sõnn

Inimsuhted on sageli üsnagi konfliktsed ning see on täiesti loomulik, sest meil kõigil on elust oma nägemus ja me käitume enamasti oma hetkeemotsioonide ajendil. Impulsiivne käitumine ehk teisisõnu ootamatule olukorrale reageerimine on igal tähemärgil erinev ja kui rääkida sõnni tähtkujust, siis tegu on üsnagi komplekse märgiga. 

Inimsuhted on sageli üsna konfliktsed ning see on täiesti loomulik, sest meil kõigil on elust oma nägemus ja me käitume enamasti oma hetkeemotsioonide ajendil. Impulsiivne käitumine ehk teisisõnu ootamatule olukorrale reageerimine on igal tähemärgil erinev ja kui rääkida Sõnni tähtkujust, siis tegu on üsnagi kompleksse märgiga. 

Kui Sõnn satub suhtekonflikti, võtab ta otsejoones sisse oma seisukoha ja muutub kiviks ehk siis keeldub teist osapoolt üldse ära kuulamast ning ajab oma jonni nii tugevalt kui võimalik. Mõned üksikud Sõnnid suudavad tõepoolest jääda rahulikuks ja võtta oma kaitsepositsiooni sisse nii, et nad ei ründa, vaid kuulavad ja alles siis esitavad oma nägemuse. Enamikel juhtudel see aga nii ei ole ja kui sul on õnnestunud Sõnn endast välja viia, siis muutub ta üsna kiirelt sõjakaks. Üldjuhul on tegu rahuliku märgiga, keda endast välja viia on raske – vaga vesi, sügav põhi.

Kui sinu kallim on Sõnn, siis tea seda, et neid ei tasu närvi ajada! Kui sul õnnestub ta endast välja viia, siis on oodata suurt draamat ja kisa, mis ei vaibu niipea. 

Kui sa oled ise Sõnni tähtkujust, siis ürita end kuidagi tagasi hoida, enne kui sa konflikti sattudes plahvatad. Hinga kümme korda sisse ja välja, sisesta endale, et see konflikt vajab lahendamist, mitte suurema tüli üleskeeramist, ja vajadusel lahku ruumist, et aur välja lasta. Kui sa suudad ennast ise maha rahustada ja sekundiks asja neutraalsel pinnal analüüsida, oled sa võimeline ka tüli lahendama nii, et suhe ei kannata ja pisarad ei voola.

Sõnn on üsnagi pika vihaga ja isegi kui ta ütleb, et andestab, siis oma südames võtab see tunduvalt kauem aega. Lihtsam on neid üldse mitte närvi ajada, siis on suhe igati harmooniline ja hoitud, sest Sõnn on tegelikult väga armastav ja hoidev tähemärk.

Allikas: goop.com