SINU TÄHEMÄRK ÜTLEB, kellega peaksid abielluma

SINU TÄHEMÄRK ÜTLEB, kellega peaksid abielluma

Kui oled horoskoope juba piisavalt lugenud, tead, kui huvitav ja paljastav võib olla lugemine asjade kohta, mida sinu tähemärk sulle määranud on. Muidugi on pettumust valmistav lugeda, et sinu kallima tähemärk on sinu omaga täielik vastand, kuid see ei tähenda, et teie suhe hukule on määratud. Sa pead lihtsalt teadma, mida oma partneris otsid. Tuntud astroloog ja tähemärkide spetsialist Rober Phoenix teab aga, millised tähemärgid otsivad samu asju.

Kui oled horoskoope juba piisavalt lugenud, tead, kui huvitav ja paljastav võib olla lugemine asjade kohta, mida sinu tähemärk sulle määranud on. Muidugi on pettumustvalmistav lugeda, et sinu kallima tähemärk on sinu omaga täielik vastand, kuid see ei tähenda, et teie suhe hukule on määratud. Sa pead lihtsalt teadma, mida oma partneris otsid. Tuntud astroloog ja tähemärkide spetsialist Rober Phoenix teab aga, millised tähemärgid otsivad samu asju.

JÄÄR

Kui oled Jäär, kes on valmis ostma maja ja looma pere, siis oleks sulle heaks abikaasaks Lõvi. Kui sinu unistuseks on aga suured seiklused ja rutiinivaba elu, on sinu jaoks sobiv Ambur. Temaga sul juba igav ei hakka!

SÕNN
Kas unistad hubasest pereelust? Siis on sinu jaoks õige valik Vähk. Kui oled aga tõeline töönarkomaan, on Kaljukits arvatavasti parem variant. Tema aitab sind karjääriredelil tõusmisel kindlasti.

KAKSIKUD
Kaksikuna armastad sa lõbutseda. Sulle sobiks partner, kes on liikuv, suudab arendada sisukat vestlust ja kellega sul ei hakka kunagi igav. Selline partner oleks sinu jaoks Ambur. Kui otsid aga kedagi, kellega sul linade vahel igavesti põnevust jätkuks, on sinu unistuste kaasaks Veevalaja.

VÄHK
Kui sul on parasjagu raske aeg ja soovid enda kõrvale kedagi, kes suudab kõigega toime tulla ja sind toetada, vali enda kõrvale Neitsi. Kui pead füüsilist atraktiivsust oluliseks, vali Kaljukits. Nemad juba enese eest hoolitsemisega tagasi ei hoia.

LÕVI
Lõvid on tuntud meelelahutajad, seega, kui tahad leida enda kõrvale kedagi sama lõbusat, vali enda kõrvale Kaksikud. Kui otsid aga kedagi, kellega koos maailma vallutada, vali Jäär, sest ka temal on vajalik enesekindlus.

NEITSI
Kui sul on minevikus usaldusega probleeme olnud, oleks hea sellest üle saada koos Sõnniga. Ta ei ole mitte ainult truu kaaslane, vaid ka kuum voodipartner. Kui otsid aga kedagi eriti ettevõtlikku, kellega oma unistusi täide viia, on sinu jaoks ideaalne Kaljukits.

KAALUD
Kaalud peavad tundma end armastatu ja erilisena, isegi kui nad seda ei tunnista. Sinu ideaalseks abikaasaks on keegi, kes on valmis sinu kõrval olema nii heas kui halvaks. Selleks on iga kell Ambur.

SKORPION
Skorpionid on tuntud salatsejad ja nad on üsna intensiivsed. Nad vajavad partnerit, kes mõistaks nende jõulisust ja suudaks jääda kannatlikuks. Heaks tasakaalustajaks Skorpioni jaoks on Neitsi.

AMBUR
Sinu hing on ideaalselt põimitav Veevalajaga. Sinu eluideaalid ühtivad aga Kaaludega. Tee oma valik!

KALJUKITS
Kui soovid minna maailma vallutama, seo end Skorpioniga. Nad toetavad sind rasketel tööperioodidel, mis on sinu jaoks väga oluline.

VEEVALAJA
Kas tunned, et sind ei mõisteta elus üldse? Kui jah, siis soovid kedagi, kes sind mõistab ja aitab sul positiivseks jääda. Sinu jaoks oleks parim teine Veevalaja, kes sinuga koos libedalt läbi elu voolab.

KALAD
Kalana on su pea tihti pilvedes. Kui elad pidevalt fantaasiamaailmas, on sul enda kõrvale vaja kedagi, kes su jalad tagasi maa peale toob. Selleks on hea valik reaalse mõtlemisega Kaljukits. Kui soovid tingimusteta kirglikku armastust, vali Vähk.

Allikas: Bustle.com