Šokeeriv lugu: mees ja naine seksivad võõraste inimestega, et oma suhet hoida

10 kommentaari
Šokeeriv lugu: mees ja naine seksivad võõraste inimestega, et oma suhet hoida

Hiljuti avaldas üks anonüümseks jääda sooviv naine intrigeeriva loo, kus ta rääkis avameelselt oma suhtest ja sellest, miks ta petab oma abikaasat. Ja see pole veel kõik – ka tema abikaasa seksib võõraste naistega ja seda regulaarselt. Tegu on abielupaariga, kes teineteist väga armastavad ning nad usuvad, et just seks võõraste inimestega on nende õnneliku suhte saladus …

Hiljuti avaldas üks anonüümseks jääda sooviv naine intrigeeriva loo, kus ta rääkis avameelselt oma suhtest ja sellest, miks ta petab oma abikaasat. Ja see pole veel kõik – ka tema abikaasa seksib võõraste naistega ja seda regulaarselt. Tegu on abielupaariga, kes teineteist väga armastavad ning nad usuvad, et just seks võõraste inimestega on nende õnneliku suhte saladus …

Siin on selle naise kiri:

Kuu aega tagasi nautisin ma võrratut seksi, see oli nii hea, et isegi praegu, kui ma sellele tagasi mõtlen, tuleb mul kananahk peale ja ma punastan. See, kuidas ta mind aeglaselt riidest lahti võttis, kuidas me mitu tundi teineteist õrritasime ja alles seejärel kuuma seksi nautisime, teadmine, et me teeme seda esimest ja viimast korda, see oli puhas nauding. Aga see polnud minu abikaasa, kellega ma seksisin ja seda ei saa pidada ka petmiseks. Samas mõnes mõttes see isegi võib olla petmine, aga siinkohal pole mingit vahet, sest ma teen seda teadlikult ja tahtlikult ning minu abikaasa teab seda. Ka tema seksib teiste inimestega ja vahel me isegi räägime omavahel sellest, kellega me viimati voodit jagasime.

Et te minust paremini aru saaksite, siis ma räägin teile paar asja veel: mulle on eluaeg seks meeldinud ja sel põhjusel pole ka minu senised suhted püsima jäänud, sest monogaamia ei ole minu jaoks. Siis ma kohtasin oma praegust abikaasat ja selgus, et ta on samasugune – meile mõlemale meeldib seksida ja võib öelda, et me seksime rohkem, kui tavalised noored seda teevad. Me armusime teineteisesse ning otsustasime, et me tahame kokku jääda, kuid seda ühel tingimusel – et me mõlemad saame oma seksuaalseid vajadusi rahuldada nii, nagu seda ise heaks arvame. Suhte alguses seksis mees mitmel korral oma eksnaisega, mina tutvusin interneti teel ühe väga kuuma mehega ja nii see läks. Me teadsime mõlemad, et me ei saa end muuta ja selleks polnud ka vajadust, sest meie suhe on niivõrd tugev, et seks võõrastega seda ei lõhu.

Mõned reeglid panime me siiski paika – me ei seksi inimestega, kes elavad meie kodule lähemal kui 50 km, me ei jaga oma sekspartneritele oma kontaktnumbreid, me kasutame alati kondoomi ning käime vähemalt kaks korda aastas HIV-testi tegemas. Neid reegleid murda ei tohi!

Kõige olulisem on see, et õhtul lähen ma ikka koju oma armastava mehe juurde. Me oleme koos olnud kaks aastat ja meievaheline side muutub tugevamaks iga päev. Isegi teadmine, et mõne sekspartneriga oleme me rohkem kui ühe korra kohtunud, ei nõrgesta meie suhet, sest meil pole kellegi vastu tundeid tekkinud. Ma ei usu, et minu abikaasa kellessegi teise ära armub ja ma tean, et ka mina ei armu, sest nende võõraste inimestega seob meid vaid seks. Seks on väga väike osa suhtest …

Samas ma ei saa öelda, et ma 100% oma meest usaldaksin, sest teadmine, et ta teiste naistega seksib, on mind vahel muretsema pannud. Ma olen tema telefonis salaja luuranud, lugenud sõnumeid, mis nendele naistele saadab ja muidugi pole see mõnus. Aga see on paratamatus, sest ka mina ei suuda teiste meestega seksimist lõpetada.

Palun saage aru, me ei tee seda igal nädalavahetusel, pigem neli kuni viis korda aastas ja seda vaid siis, kui üks meist on kodust ära komandeeringus. Muul ajal oleme me täpselt nagu iga teine paar, kes käib kinos, teeb koos süüa ja vaatab diivanil telekat. 

Sellel kõigel on üks väga suur pluss – meie suhe on palju ausam, sest me räägime teineteisele kõigest. Me ei peta üksteist ja me ei pea seda kunagi kartma, sest me niikuinii seksime võõraste inimestega ja see pole petmine. Meie suhtes on rohkem usaldust tänu sellele, et me ei ole monogaamsed. Ma armastan ja ihaldan oma abikaasat ning teadmine, et naisi, kes teda tahavad, on palju, muudab ta ka minu silmis atraktiivsemaks. Ma olen suhtes, kus ma võin teha kõike, mida ma tahan, ma ei pea tundma süümepiinu ja ma saan igal õhtul minna koju oma armastava abikaasa juurde – midagi paremat on raske tahta või mis?

Meie suhte saladus on seks võõraste inimestega!

Allikas: redbookmag.com

Mida sina sellisest suhtekorraldusest arvad?