ŠOKEERIV PIHTIMUS: “Ärkasin selle peale üles, kui sõbra isa mulle oraalseksi tegi!”

ŠOKEERIV PIHTIMUS: “Ärkasin selle peale üles, kui sõbra isa mulle oraalseksi tegi!”

Tihtipeale tuleb seksuaalne ahistamine ette nii äkitselt, et ohver ei suuda midagi muud teha, kui šokist kangeks muutuda. 34-aastane Margareth rääkis ajakirjale Women’s Health oma kohutavast kogemusest.

“Olin 18-aastane, kui meil toimus sõprusringkonnas suur pidu. Kuna tarbisin natuke alkoholi, jäin tolle meessoost sõbra juurde ööseks. Magasin temaga samas voodis, kuid meil olid mõlemal kõik riided seljas ja midagi ei toimunud. Ärkasin öösel selle peale üles, et pereisa oli alkoholiuimas tulnud meie tuppa ning kiskunud mult püksid jalast. Kui silmad õudusega avasin, oli ta just mulle oraalseksi tegemas. Karjatasin ehmatusest ja ka sõber ärkas üles. Ta lükkas isa minu pealt maha ja ütles, et ta peab toast lahkuma.

Olin niivõrd šokeeritud, et ma ei teadnud, mida teha ega öelda. Lõpptulemus oli see, et ma ei teinud midagi. Me ei rääkinud sõbraga toimunust ning kui järgmisel päeval lahkusin, ei näinud ma ta isa. Ma tundsin häbi nii enda, sõbra, ta isa kui ka kogu tema perekonna ees. Tundsin ennast räpasena, solvatuna ja olin haavatud sellisest käitumisest.

Nüüd tagantjärele saan aru, et vaikimisega kaitsesin ma enda privaatsuse solvajat. Kui see olukord toimuks minuga praegu uuesti, lööksin teda jalaga näkku, selle asemel et häbeneda ja vaikida. Järgmiseks läheksin politseijaoskonda ning teeksin tema kohta avalduse ning ma ei tunneks kordagi häbi – lõppude lõpuks olin mina ju ohver. Lihtsalt uskumatu, kui nõmedalt käitus ta enda laste ja abikaasa suhtes – me kõik ööbisime ju samas majas!”