SÕNA ON MEESTEL: 4 kõige hullemat lauset, mis meestele voodis öeldud on

SÕNA ON MEESTEL: 4 kõige hullemat lauset, mis meestele voodis öeldud on

Üks vale sõna võib terve vahekorra ära rikkuda. Mehed paljastasid ajakirjale Women’s Health kõige hullemad laused, mida neile seksi ajal öeldud on. Loe altpoolt, kas ka sina oled süüdi. 

“Küsisin kord oma tüdruksõbralt, et miks ta mulle kunagi märku ei anna, kui orgasmi saab. Ta vastas mulle selle peale, et ehk on asi selles, et kui ta orgasmi saab, pole mind kunagi kohal.”

Tom, 24

“Need on laused minu abikaasa suust: ega ometi mitte jälle; alles me ju seksisime; tee siis ruttu; ära hoia tagasi, vaid anna minna; kas võid liikuda natuke allapoole, ma ei näe televiisorit; kas sul läheb veel kaua, mul on muudki tegemist. Siia võib veel lisada selle, et ta vastab seksi ajal telefonile, peeretab ning annab oma näoilmetega selgelt märku, kui väga ta huvitatud on. Ei pea vist mainima, et nüüdseks on ta mu endine.”

Michael, 31

“Halvim, mida olen kuulnud, on see, kui üks naine ütles, et mu peenis näeb nii armas välja. Ja ta arvab, et kui see kokku tõmbub, on see ilmselt veelgi nunnum. Sain sellest lausest pikaks ajaks suure trauma.”

John, 28

“Kas see on juba sees? Kommenteerida vist pole vaja?”

Thomas, 35