Sõnu polegi vaja! 15 asja, mis reedavad, et ta on sinusse armunud

5 kommentaari
Sõnu polegi vaja! 15 asja, mis reedavad, et ta on sinusse armunud

Mõnikord on mehi raske mõista. Seda eriti siis, kui teemaks tuleb armastus. Nad pole reeglina väga osavad sõnaseadjad ning seetõttu on raske aru saada, kas ta on sinusse armunud või mitte. Õnneks on asju, mis selle sulle salamisi reedavad… 

Mõnikord on mehi raske mõista. Seda eriti siis, kui teemaks tuleb armastus. Nad pole reeglina väga osavad sõnaseadjad ning seetõttu on raske aru saada, kas ta on sinusse armunud või mitte. Õnneks on asju, mis selle sulle salamisi reedavad… 

1. Pikad kirglikud suudlused. Kui ta suudleb sind pidevalt suure kirega, siis on tegemist rohkemaga, kui lihtsalt meeldimisega. 

2. Sa meeldid tema sõpradele. Kui tema sõbrad sind nähes rõõmustavad ning võtavad su avasüli enda seltskonda vastu, siis on see ilmselt põhjustatud sellest, et nad teavad- sa teed nende sõbra õnnelikuks! 

3. Ta poeb sulle võimalikult lähedale. Kindlasti tead, kui ebameeldiv tunne tekib, kui keegi, kellest sa huvitatud pole, sulle liiga lähedale tuleb. Kui mees sinuga pidevalt kehalist kontakti otsib, siis on ta sinust vägagi huvitatud! 

4. Ta naeratab peale suudlemist. Mees poetab sulle peale igat suudlust armsa naeratuse? Ta armastab sind! 

5. Ta kuulab sind tähelepanelikult. Mehed oskavad väga hästi vajalikul ja ebavajalikul infol vahet teha. Kui ta pühendab ennast sajaprotsendiliselt sinu jutu kuulamisele, siis on su sõnad tema jaoks olulise tähtsusega. 

6. Tema kehahoiak on sirge. Kas me tunnistame seda või mitte, aga enamus inimesi on oma kehahoiaku suhtes üsna ükskõiksed. Küll aga muutub see kohe, kui oleme enda jaoks atraktiivse inimese läheduses. Kui ta seisab ja istub sirge seljaga, siis lähed talle väga korda. 

7. Ta pigistab sinu kätt. Iga kord sinu kätt pigistades ütleb ta sulle vaikselt “ma armastan sind”. 

8. Ta helistab ja saadab sõnumeid… lihtsalt niisama. See on hea märk: ta mõtleb sulle ka siis, kui te parasjagu koos pole. 

9. Ta otsib sinu seltskonda. Korraldad õhtusööki ja mees pakub ennast sulle appi? Ta võiks ju lihtsalt kokkulepitud ajaks õhtusöögile tulla, kuid ta tahab ilmselgelt sinuga ka privaatsemalt aega veeta. 

10. Silmside. Olete sõpradega väljas ning ta otsib sinuga teisest baari nurgast kontakti? Ta tahab, et teaksid, kui väga ta sinust hoolib. 

11. Juustega mängimine. Kui inimesed on närvilised, meeldib neile sõrmedega läbi oma juuste tõmmata. Kui ta teeb seda intiimses situatsioonis, tahab ta sulle midagi ilusat öelda, kuid ei leia kahjuks lihtsalt õigeid sõnu. 

12. Temast saab sinu peegelpilt. Ta võtab lonksu kohvi täpselt samal hetkel, kui sina seda teed? Kui mehe käitumine ja reaktsioonid meenutavad sulle sinu omi, siis on see kindel märk: te olete väga lähedased! 

13. Tähendusrikkad kingitused. Ta ei kingi sulle kunagi midagi suvalist. Tema kingitused on alati läbimõeldud ning sulatavad sinu südame. 

14. Pidev naermine. Kas ta peab sind naljakaks ning itsitab iga kord, kui sa midagi tobedat teed? See kõlab küll veidralt, aga mida tihemini mees sinuga koos olles naerab, seda parem! Nimelt näitab see meeste puhul huvi tõsisema suhte vastu. 

15. Spontaansed puudutused. Kas ta paneb avalikus kohas olles oma käe sinu õlale, et sa mingil juhul ära ei kaoks? Kas ta puudutab pidevalt sinu käsi? Ta otsib sinuga pidevalt füüsilist lähedust- oled talle väga oluline! 

 

Allikas: yourtango.com