SPERMA ON KASULIK! 5 põhjust, miks peaksid selle alla neelama

1 kommentaar
SPERMA ON KASULIK! 5 põhjust, miks peaksid selle alla neelama

Üks on kindel: seks on meie tervisele ja vaimule väga kasulik! Regulaarne voodielu aitab näiteks eluiga pikendada. Aga millised plussid käivad kaasas seemnevedelikuga? Mehe sperma jääb tihti paraku ilma piisava tähelepanuta. Unustame nüüd need peas jooksvad pildid pisikestest spermatosoidi-poistest ära ja keskendume tõelistele põhjustele, miks naisel oleks kasulik aeg-ajalt mehe spermat tarbida! Jah! Siin on viis põhjust, miks naised peaksid sperma alla neelama. 

Üks on kindel: seks on meie tervisele ja vaimule väga kasulik! Regulaarne voodielu aitab näiteks eluiga pikendada. Aga millised plussid käivad kaasas seemnevedelikuga? Mehe sperma jääb tihti paraku ilma piisava tähelepanuta. Unustame nüüd need peas jooksvad pildid pisikestest spermatosoidipoistest ära ja keskendume tõelistele põhjustele, miks naisel oleks kasulik aeg-ajalt mehe spermat tarbida! Jah! Siin on viis põhjust, miks naised peaksid sperma alla neelama. 

1. Sperma on looduslik antidepressant. 

Hiljutine New Yorgi ülikoolis tehtud uuring tõestas, et sperma töötab kvaliteetse antidepressandina. Kui spermat neelata, on väiksem tõenäosus langeda depressiooni või stressi. Sperma sisaldab türeotropiini ja serotoniini, mis aitavad tõrjuda ärevust ja depressiooni.

2. Sperma aitab paremini magada. 

Sperma sisaldab unehormooni ning just sellel põhjusel saabub pärast seksi või sperma neelamist väga hea ning sügav uni.

3. Sperma on nagu multivitamiin. 

Kui seemnevedelikku paar korda nädalas neelata, võib vitamiinide ja toidulisandite võtmise põhimõtteliselt vahele jätta. Spermas on palju kaltsiumi, kaaliumi, magneesiumi, B12- ja C-vitamiini ning piimhapet. 

4. Sperma vähendab oluliselt riski vähki haigestuda.

Prantsusmaal läbi viidud uuringust selgus, et sperma neelamine vähendab riski rinnavähki haigestuda ning seda lausa 58 protsendi võrra! 

5. Sperma neelamine aitab kõrge vererõhu vastu. 

Regulaarne sperma neelamine aitab naisi, kellel on probleeme kõrge vererõhuga. 

sheknows.com

Sarnased artiklid