SUHTEEKSPERDI PALJASTUS: MILLIST naist mehed endale abikaasaks tahavad?

6 kommentaari
SUHTEEKSPERDI PALJASTUS: MILLIST naist mehed endale abikaasaks tahavad?

Mehed armastavad silmadega ning loomulikult peetakse esmaoluliseks just seda, et naine oleks atraktiivne, ent pikemas perspektiivis ei mängi välimus sugugi nii olulist rolli. Suhteekspertide sõnul valivad mehed endale naist hoopis teiste kriteeriumite järgi.

Mehed armastavad silmadega ning loomulikult peetakse esmaoluliseks just seda, et naine oleks atraktiivne, ent pikemas perspektiivis ei mängi välimus sugugi nii olulist rolli. Suhteekspertide sõnul valivad mehed endale naise hoopis teiste kriteeriumite järgi.

Allpool on välja toodud kolm omadust, mida mehed tegelikult naise otsimisel hindavad:

1. Enesekindlus

Meeste silmis on enesekindlus väga atraktiivne omadus ning selge on ka see, et enesekindla naisega on lihtsam suhelda, sest tal ei ole komplekse.

2. Suhtumine

Mitte ükski mees ei taha olla suhtes vinguva naisega ning sel põhjusel peetakse lugu just sellistest naistest, kes on positiivse ellusuhtumisega ja rõõmsad. Igas asjas on alati midagi positiivset ja see, milline on elu, on väga paljuski inimese enda kujundada. Rõõmus naine teeb ka mehel tuju heaks.

3. Majapidamine

Meestele meeldib naine, kes lausa tahab kodus ise midagi teha, koristada, hoolitseda ja kujundada. On naisi, kes ei viitsi ega tunne huvi kodu koristamise ega hoidmise vastu ning soovivad näiteks koristajateenust, ent enamasti tahavad mehed naist, kes ise heameelega kodu hoiaks. Naine peab olema kodu süda – see, kes loob kodus erilise sooja tunde.

Allikas: askmen