SUHTEEKSPERT ÕPETAB: kuidas enda hingesugulast leida?

8 kommentaari
SUHTEEKSPERT ÕPETAB: kuidas enda hingesugulast leida?

Kas tunned, et sinu elust on hetkel veel üks eriline inimene puudu? Õnneks õpetab suhteekspert Arielle Ford nüüd sammhaaval, kuidas hingesugulast enda ellu tõmmata, kuidas teda leida. 

Kas tunned, et sinu elust on hetkel veel üks eriline inimene puudu? Õnneks õpetab suhteekspert Arielle Ford nüüd sammhaaval, kuidas hingesugulast enda ellu tõmmata, kuidas teda leida. 

Alusta puhtalt lehelt. 

Lase minevikus suhetes tehtud vigadest lahti ja andesta inimestele, kes sulle haiget on teinud. Kui raiskad oma energiat vigade pärast põdemisele või veelgi hirmsam – vihkamisele, siis võtad mineviku endaga tulevikku kaasa. See on sinu võimalus uuesti alustada. 

Tee oma soovidest nimekiri. 

Keskendu sellele, mis sulle tõeliselt korda läheb ja mida su hing õnne nimel vajab. Mõtle, millised omadused peaksid sinu ideaalsel partneril olema. Arielle ütleb: “Küsi endalt, kas need omadused aitavad sinu edaspidisele õnnele kaasa? Ei tasu unustada, et lahkus ja empaatiavõime on olulisemad kui kellegi pikkus.”

Rituaal. 

Arielle käsib peale nimekirja koostamist sellest vabaneda. Mõte on selles, et sinu soovid jõuaksid igale poole. Võid selle põletada ja tuha laiali puistata või siis kokku voltida ning õhupalliga lendu lasta. “Asja mõte on universumile öelda, et sa oled oma hingesugulase olemasolust teadlik ja kindel, et ta jõuab sinuni.” 

Tee ruumi. 

Nüüd, kui oled avaldanud soovi oma elus uut inimest kohata, usu, et ta on teel ja tee tema jaoks ruumi. Tühjenda üks sahtel magamistoa kummutis või vali voodis magamiseks kindel pool. Need sümboolsed teod näitavad, et sul on hingesugulase jaoks ruumi. Kustuta kodust kõik märgid oma eksidest. Pane kõik neid meenutavad asjad kasti ja vii see kast enda nägemisulatusest ära. 

Ole nähtav. 

Nüüd, kui sina ja su elu on hingesugulase saabumiseks valmis, mine välja ja kohtu uute inimestega! See on kõige olulisem osa. “Lõpeta enda varjamine koduseinte vahel,” ütleb Arielle. “Pead nähtaval olema. Pea meeles, et häid mehi on palju, aga nad on väljas ning ei jaluta iseenesest sulle elutuppa. Ära mõtle kunagi, et oled liiga vana, paks või et kõik head mehed on juba hõivatud. Ükski nendest väidetest ei pea paika!” 

Suhteekspert lisab lõpetuseks, et hingesugulase leidmise protsess on tegelikult lihtne ja lõbus! Pead sellesse panustama vaid natuke energiat ja tähelepanu. 

womenworking.com