SUHTEHOROSKOOP: mida tähed sulle selleks nädalaks armuasjades lubavad?

SUHTEHOROSKOOP: mida tähed sulle selleks nädalaks armuasjades lubavad?

See nädal toob suhetesse väga palju üllatusi ning positiivseid pöördeid! Pane oma vaim valmis ning vaata, mida tähed sinu või sinu kallima tähemärgile ennustavad.

See nädal toob suhetesse väga palju üllatusi ning positiivseid pöördeid! Pane oma vaim valmis ning vaata, mida tähed sinu või sinu kallima tähemärgile ennustavad.

JÄÄR (21. märts – 20. aprill)

Sel nädalal on suurepärane aeg kallimaga koos ühist tulevikku silmas pidades suurem investeering teha. Olgu selleks ühise kodu soetamine või kaks esimest sammu selles suunas – see annab teile kui ühtsele paarile tugeva tõuke ja te tunnete end koos võimekamana kui kunagi varem. Teie oletegi unelmate meeskond!

SÕNN (21. aprill – 20. mai)

Sinu suhe jõuab sel nädalal uuele tasemele. Neljapäeval suudate partneriga samal lainepikkusel olla ning see muudab sideme teie vahel veelgi tugevamaks. Võite huvi tunda tantra või mõne muu taolise spirituaalse kursuse vastu. Olete lähedasemad kui varem!

KAKSIKUD (21. mai – 21. juuni)

Olete partneriga mõlemad valmis oma suhtesse vürtsi lisama. Soovite mõlemad iga võimaliku hetke teineteisega veeta. Isegi kui peaksite millegi üle tülitsema, siis kulmineerub tüli kuumade hetkedega magamistoas. 

VÄHK (22. juuni – 22. juuli) 

Nädal tõotab Vähi jaoks väga põnevaks kujuneda. Võta neljapäeval eksisteerivast armuasjadele soodsalt mõjuvast tähtede seisust viimast! Eriline kohting nädala lõpus võib vallalise vähi tõsise suhteni viia. Hingeline side oma partneriga kasvab tugevamaks. Laupäeval võivad suhted pisut keeruliseks muutuda, aga sa pead sellele vastu!

LÕVI (23. juuli – 22. august)

Koduga seotud ühine projekt võtab positiivse suuna. Tegemist võib olla kodu renoveerimisega või lihtsalt ümberdekoreerimisega. Muutus meeldib nii sulle kui sinu kallimale ning see muudab kodu teie mõlema jaoks veelgi väärtuslikumaks kohaks. Leiad sel nädalal partneri jaoks piisavalt aega.

NEITSI (23. august – 22. september)

See nädal on Neitside jaoks justkui sõit Ameerika mägedel. Parimateks päevadeks on sinu jaoks esmaspäev ja neljapäev. Esmaspäeval jagate kallimaga mõtteid ühiste unistuste osas. Tunned, et partner toetab sind ja usub sinu võimetesse. Laupäeval ja pühapäeval tuleks oma sõnadega ettevaatlik olla – püüa erimeelsustest eemale hoida.

KAALUD (23. september – 23. oktoober)

Arutate kallimaga, kuidas oleks võimalik oma sissetulekuid suurendada. Lahenduseks võib olla hoopis ebavajaliku kraami müük! Võimalik, et alustate ühise äriga või müüte kinnisvara. Pane end valmis – raha hakkab lausa voolama!

SKORPION (24. oktoober – 22. november)

Kui sinu elus on olemas üks eriline inimene, siis püüa temaga sel nädalal kindlasti näost näkku kohtuda. Ideaalne oleks, kui kohtumine leiaks aset enne reedet. Sel ajal sujuvad vestlused vägagi ladusalt. Neljapäevane tähtede seis muudab su suisa vastupandamatuks!

AMBUR (23. november – 21. detsember)

Partner julgustab sind endasse rohkem uskuma, võibolla ütleb ta sulle lausa, et peaksid ühe oma talentidest tõsisemalt käsile võtma. Võta tema nõuandeid kuulda. Ta aitab sul ebakindlustest võitu saada ning toetab sind oma tugevuste kasvatamisel. Ole uutele asjadele avatud!

KALJUKITS (22. detsember – 20. jaanuar)

Romantika on sellel nädalal sinu jaoks igapäevane ja seda ka kõigil koosviibimistel, kuhu kaaslasega koos satute. Tekib võimalus topeltkohtingule minna – see saab väga lõbus olema! Hoidu vaidlustest laupäeval ja pühapäeval. Su sõnadel on suurem võim, kui sa arvata oskad.

VEEVALAJA (21. jaanuar – 18. veebruar)

See kõlab küll müstiliselt, aga armastus oma partneri vastu aitab sind alanud nädalal eelkõige tööalaselt. Just kallimast saab sinu edu võti. Ta kas tutvustab sind kellelegi või hoiab sinu ametialastel tegemistel silma peal, aga üks on kindel – nädala lõpuks oled talle kõige selle eest vägagi tänulik!

KALAD (19. veebruar – 20. märts)

Oled lausa seitsmendas taevas! Kallimast on saanud sinu inspiratsiooniallikas, mis sind kõikjal saadab! See viib tõsiste ametialaste läbimurreteni. Oled ka hea suhtleja ning suudad oma arvamuse ja mõtted lihtsa vaevaga massidele selgeks teha. Imeline!

dailyhoroscope.com