SUHTEHOROSKOOP: mida tähed sulle selleks nädalaks ennustavad?

SUHTEHOROSKOOP: mida tähed sulle selleks nädalaks ennustavad?

See nädal tõotab üsna harmooniliselt kulgeda. Loomulikult pole see paraku kõikide tähemärkide puhul nii. Loe edasi ja vaata, mida tähed just sinu märgile selleks nädalaks ennustavad!

See nädal tõotab üsna harmooniliselt kulgeda. Loomulikult pole see paraku kõikide tähemärkide puhul nii. Loe edasi ja vaata, mida tähed just sinu märgile selleks nädalaks ennustavad!

JÄÄR (21. märts – 20. aprill)

Sinu süda ihkab midagi suuremat ja võimsamat. Soovid rohkemat kui lihtsalt füüsilist lähedust. Tahaksid nii enda kui partneri intellektuaalsust ja spirituaalsust laiendada. Minge koos reisile – kuskile, kuhu olete mõlemad juba mõnda aega minna igatsenud. Või hakake koos uut keelt või filosoofiat õppima. 

SÕNN (21. aprill – 20. mai)

Kui oled abielus või kindlas suhtes, siis hakkate partneriga rohkem rahalisi asju ühiselt ajama. On suur võimalus, et otsustate suurema väljamineku teha. Käimas on paras võimumäng – pea vastu! Pühapäeval lülita end ülejäänud maailmast täielikult välja – kui sa seda ei tee, siis on suuremat sorti plahvatust oodata! 

KAKSIKUD (21. mai – 21. juuni)

Sind ootab äärmiselt harmooniline nädal. Head suhted muutuvad veelgi paremaks ja sa tunned armastust täiesti uutmoodi, kuid seda ainult siis, kui oled nõus end täielikult avama. Kui oled kellegagi äsja kohtunud, siis just nüüd oleks õige aeg asi uuele tasemele viia. 

VÄHK (22. juuni – 22. juuli) 

Teisipäeval on partneriga suhtlemine väga lihtne. Sul on üks geniaalne idee, mida sooviksid temaga jagada – tee seda kindlasti! Sellel võib isegi rohkem potentsiaali olla, kui arvata oskad. Kallim näeb seeläbi, kui nutikas ja tark sa oled. Kui oled aga vallaline, siis võib peale reedet kuskil midagi vaikselt susisema hakata. Keemia sinu ning ühe kolleegi vahel on ilmselge!

LÕVI (23. juuli – 22. august)

Oled vallaline? Sinu otsingud saavad sellel nädalal läbi – leiad kellegi, kes kosutab nii sinu südant, keha kui hinge. Kohtud inimesega, kes võtab su põlvist nõrgaks. Käi rohkem seltskondlikel üritustel ja vaata üle kõik mehed, kellega sooviksid kohtuda.

NEITSI (23. august – 22. september)

Neitsil võib sel nädalal tekkida romantiline kokkupuude mõne oma õpilase või õpetajaga. Välistatud pole ka tutvus rabava välismaalasega. Tema mõtteviis avaldab sulle koheselt muljet ning enne kui arugi saad, oletegi juba kindel paar! Kui sul juba on kaaslane, siis otsustad sel nädalal, kas soovid teda ka oma vanematele tutvustada. Kui soovid, siis oota sellega reedeni. 

KAALUD (23. september – 23. oktoober)

Vallalistel Kaaludel tasub sel nädalal suuri tundeid enda vahetust lähedusest otsida. Ehk on sulle mõni uus ja meeldiv naaber kõrvalkorterisse kolinud? Tutvusta end talle ning vaata, kuhu see vestlus teid viib. Teine võimalus on, et mõni sugulane soovib sind kellegagi kokku sobitada. Võta see väljakutse vastu – sul pole midagi kaotada. Kui oled juba suhtes, siis tea, et teie suhe on sel nädalal nii harmooniline kui vähegi olla saab!

SKORPION (24. oktoober – 22. november)

Ootamatu ühine otsus viib teid kuskile, kuhu te pole oma elus varem kordagi sattunud. Ole kõikidele ideedele avatud – sa oled hiljem oma valikuga väga rahul! Pühapäeval oled erakordselt energiline. See ergutab omakorda sinu voodielu, kuid kahjuks võid samal ajal ka sääsest elevandi teha. Ära ela end oma partneri peal välja – see poleks lihtsalt õiglane. 

AMBUR (23. november – 21. detsember)

Kõik tunnetega seonduv kulgeb sul lausa kuni nädala lõpuni justkui lepase reega. Sa oled erakordselt enesekindel ja see meelitab inimesi ligi. Kui oled juba suhtes, näed, kuidas partner seda suhet hindab. Kõik investeeringud iseendasse tasuvad nüüd ära! Sa väärid seda!

KALJUKITS (22. detsember – 20. jaanuar)

On aeg fantaasiad unustada ning tagasi reaalsusesse naasta. Praegu on parim aeg ebakindlusest vabanemiseks ja just see avab sulle tee tõelise armastuseni. Kas sa tõesti arvad, et pidevad pettumused on see, mida väärid? Kui nii, siis on aeg oma muret kellegagi jagada – alles peale seda saad uuesti edasi liikuda. 

VEEVALAJA (21. jaanuar – 18. veebruar)

Seltskondlikud üritused on sinu armuasjade võti! Kui soovid suhet kallimaga paremaks muuta, siis minge koos välja! Peale reedet avastad temas huvisid, mis sütitavad teie vahel uue ning kuuma leegi. Kui oled vallaline, liitu mõne uue grupi või klubiga. Just seal võid enda jaoks kellegi leida. 

KALAD (19. veebruar – 20. märts)

Sinu jaoks on sellel nädalal esikohal partneri maine. Kui oled kellegagi suhtes, siis võib kallim millegi suurega hakkama saada ning sina oled selle üle loomulikult äärmiselt uhke! Lähete koos ehk isegi mõnele vastuvõtule? Selline tähelepanu sulatab su südame. 

Buduaar.ee