SUHTEHOROSKOOP: mida tähed sulle selleks nädalaks ennustavad?

SUHTEHOROSKOOP: mida tähed sulle selleks nädalaks ennustavad?

Iga algav nädal toob endaga palju uusi lootusi ning eesmärke. Millised sinu omadest aga täide lähevad? Või ehk üllatavad tähed sind millegi ootamatuga? Saa teada!

Iga algav nädal toob endaga palju uusi lootusi ning eesmärke. Millised sinu omadest aga täide lähevad? Või ehk üllatavad tähed sind millegi ootamatuga? Saa teada!

JÄÄR (21. märts – 20. aprill)

Kui oled suhtes, siis sulle tundub, et mõlemad osapooled panustavad suhtesse võrdsel määral. Tunned, et teil on ühised uskumused ja väärtused. Suhe ei koosne pelgalt kuumadest öödest magamistoas või seiklusrikastest kohtingutest. Tõeline suhtemaagia peitub vaiksetes hetkedes. 

SÕNN (21. aprill – 20. mai)

Pane end valmis tõsisteks õppetundideks. Sellel nädalal tunned, et oled tagasi kahe jalaga maa peal. Asjad, mida oled proovinud vältida, hakkavad pinnale kerkima. Need vajavad lahendamist! On aeg seista vastu oma ebakindlusele. Tee enda kallal tööd!

KAKSIKUD (21. mai – 21. juuni)

Ees seisab kohtumine kunagise armsamaga, olgu selleks siis mõni eks või kooliaegne armastus. Tõmbad ligi inimesi, kelle taust on sinu omast täiesti erinev. Kui oled suhtes, siis võid märgata suuri erinevusi enda ning partneri maailmavaates. Ära lase sel suhtele saatuslikuks saada!

VÄHK (22. juuni – 22. juuli) 

Lõpuks ometi on saabunud aeg ennast vabalt tunda! Suhted on alanud nädalal pingevabad. Avastad armastatud inimestes uusi külgi. Ära mõtle liigselt minevikule ega tulevikule, vaid püüa elada päev korraga.

LÕVI (23. juuli – 22. august)

Armastus on õhus! Kolmapäeval loksub kõik sinu elus paika. Kui oled vallaline, siis on sul just kolmapäeval võimalik kohtuda inimesega, kes muudab kogu su maailma. Suhtes olevad Lõvid hakkavad lapsevanemaks saamist planeerima – oled seda juba kaua oodanud.  

NEITSI (23. august – 22. september)

On aeg oma elus uus lehekülg pöörata. Olete juba pikemat aega midagi planeerinud – nüüd on õige aeg see teoks teha! Kui käid kohtamas, siis otsustate kaaslasega suhtesse rohkem panustama hakata. Imeline nädal imeliste asjade loomiseks! 

KAALUD (23. september – 23. oktoober)

Sul on sel nädalal nii palju energiat, et sa ei tea, mida sellega peale hakata! Õnneks tuleb sul palju romantilisi ideid. Selleks võib olla ükskõik mis: nädalavahetus maal, õhtu linna peal või hoopis kiire reis soojale maale. Ole sel nädalal nii spontaanne ja kõik kulgeb justkui õlitatult! 

SKORPION (24. oktoober – 22. november)

Seksika alatooniga vestlus võib viia kuumade seiklusteni magamistoas. Mis iganes su elus toimumas on, jäta meelde, et neljapäeval peaksid kallima jaoks natuke rohkem aega leidma. Reedel võid saada häid uudiseid, mis puudutavad otseselt teie rahalist seisu. 

AMBUR (23. november – 21. detsember)

Neljapäeval tuleb keegi ja niidab sul jalad alt! Alanud nädalal on sulle palju üllatusi varuks. Mine väljakutsetega kaasa ning ära karda uusi asju kogeda! Laupäeval leiab aset oluline vestlus, mis võib sinu suhte tuleviku osas määravaks saada.

KALJUKITS (22. detsember – 20. jaanuar)

Kui sul ja sinu kallimal on plaanis koos midagi suurt alustada, siis tehke sellega teisipäeval algust. Olete teineteisele abiks ja toeks – ühised ettevõtmised kulgevad seetõttu muretult. Tunned, et suhe on stabiilsem kui kunagi varem. 

VEEVALAJA (21. jaanuar – 18. veebruar)

Karjäär on sinu jaoks sel nädalal olulisem kui suhted ja tunded. Kasuta alanud nädalat julgelt selleks, et ennast tööalaselt tõestada ning lase armuasjadel lihtsalt tasapisi kulgeda. Sinu kaaslane mõistab, et sa pole keegi, keda tohiks iseenesestmõistetavalt võtta. Samuti oskab ta sinu tööalaseid pingutusi hinnata.

KALAD (19. veebruar – 20. märts)

Alates teisipäevast hakkad erinevatele üritustele palju kutseid saama. Kui oled vallaline, siis nüüd on õige aeg teha esimene ja otsustav samm tõsise suhte poole. Võid mõista, et sul on tunded mõne lähedase sõbra vastu – see tundetorm on tõenäoliselt vastastikune! 

Buduaar.ee