SUHTEHOROSKOOP: mida tähed sulle selleks nädalaks ennustavad?

SUHTEHOROSKOOP: mida tähed sulle selleks nädalaks ennustavad?

Alanud nädal tõotab täiesti hullumeelne tulla ja seda kõikide tähemärkide jaoks! Kellel on põnev armuelu ja kes peaks oma kallimat lausa kullipilguga jälgima? Loe edasi ja saa teada. 

Alanud nädal tõotab täiesti hullumeelne tulla ja seda kõikide tähemärkide jaoks! Kellel on põnev armuelu ja kes peaks oma kallimat lausa kullipilguga jälgima? Loe edasi ja saa teada. 

JÄÄR (21. märts – 20. aprill)

Ülemus elab sul sel nädalal seljas. Samal ajal saad mõnelt sugulaselt väga emotsionaalse uudise. Kõige selle kõrvalt on keeruline romantika jaoks aega leida. Kui oled suhtes või abielus, hoia silmad ja kõrvad lahti, sest suure tõenäosusega võib su kallim teha rutaka otsuse, mille tagajärjel kaotate palju raha. Ärge tehke sel nädalal midagi ilma seda läbi arutamata. 

SÕNN (21. aprill – 20. mai)

Sina võidad sel nädalal kõige põnevama armuelu auhinna. Küsimus on selles, kas sa seda tegelikult ise ka soovid? Sinu ja partneri vahel valitseb harmoonia ning tasakaal. Esmaspäeval proovid asju natukene lahti raputada, sest tunned, et harmoonia on sinu jaoks pisut igav. Ole sellega ettevaatlik – võid natuke liiale minna. 

KAKSIKUD (21. mai – 21. juuni)

Äkilised muutused armuelus võivad sel nädalal sinu tervist mõjutama hakata. Halvad emotsioonid tekitavad haigusi. Tegemist võib olla millegi füüsiliselt peegelduvaga või siis üldise ärevusega. Tee kõik, mis suudad, et ebakindlusest hoolimata rahu säilitada. Probleemid pole igavesed, vaid ajutised – seda tasub sul sellel nädalal endale pidevalt korrutada.

VÄHK (22. juuni – 22. juuli) 

Igaühel tuleb ette nii häid kui halvemaid päevi. Sina tunned sel nädalal, et see kõik hakkab sinust võimust saama. Esmaspäevane üllatus kallimalt ei üllata sind pooltki nii palju, kui loodetud. Vastupidi – iga päevaga hakkad sa oma suhtes aina rohkem kahtlema. Alates kolmapäevast muutud kõige ümbritseva suhtes veelgi tundlikumaks. Kui oled abielus, siis pane end valmis ebameeldivaks olukorraks, millest sinu jõud üle ei käi. 

LÕVI (23. juuli – 22. august)

Ootamatud tööalased muutused võivad sinu armuelu pisut raputada. Tunned, et sind vajatakse nii paljudes erinevates kohtades, et sul lihtsalt ei jää oma kallimaga koos olemiseks üldse aega. Lepi mõttega, et mõnikord ongi elu üks paras kaos ja romantika kahjuks sinna ei mahu. Kui oled abielus, siis on sel nädalal fookuses sinu abikaasa tervis. Julgusta teda arsti juurde minema.

NEITSI (23. august – 22. september)

Armastus ei ole kerge. Mõnikord teeb see sulle lausa haiget. Sel nädalal saad kahjuks kõike eelnevat omal nahal tunda. Südameasjad muutuvad tõsiseks. Võib tekkida olukord, kus sooviksid lihtsalt armastuse suhtes alla anda. Sinu usk headusesse pannakse tõsiselt proovile. Ära lase sel ennast heidutada – asjad muutuvad varsti paremaks!

KAALUD (23. september – 23. oktoober)

Olukord kodus ning pereringis muutub üsna pingeliseks. Selle asemel et partneriga meeskond moodustada ning kõik see koos läbi teha, ei saa te üksteise peale absoluutselt loota. Proovi asju rahulikult võtta ja anna partnerile piisavalt ruumi. Iga inimene võitleb stressiga omal moel. See pole küll lohutav, aga see on fakt. Õnneks leiate varsti uuesti tee teineteise käte vahele. 

SKORPION (24. oktoober – 22. november)

Sel nädalal võib sinu armsam hakkama saada teoga, mis paneb sind tõsiselt sellele mõtlema, kas sa üldse tead, kellega suhte loonud oled. Suure tõenäosusega on tegemist mööduva faasiga. Pea meeles, mida kõvemini püüad suhtest kinni hoida, seda kiiremini see su sõrmede vahelt kaob. Anna kaaslasele hingamisruumi ja võta seeläbi ka enda jaoks aega.  

AMBUR (23. november – 21. detsember)

Sina ei tunne end sel nädalal armuasjades just kõige enesekindlamana. Kui sinu suhe on alles värske, siis taob su peas mõte, et sa ei tohiks oma kaaslast usaldada. Seda olenemata asjaolust, et ta pole ühegi teo ega sõnaga andnud sulle põhjust endas kuidagi kahelda. Oled segaduses ja kahtlustav. Püüa mitte ennatlikke järeldusi teha. 

KALJUKITS (22. detsember – 20. jaanuar)

Sinu elus on sel nädalal fookuses just suhted ja romantika. Kui oled vallaline, võid esmaspäeval täiesti ootamatult mõne seksika vastassoo esindajaga kohtuda. Ära loo tema suhtes ootusi. Püüa selle asemel hetkes elada ja rahulikult vaadata, kuhu see sind viib. Kui oled suhtes, siis kolmapäeval leiab aset üks väga emotsionaalne sündmus. Võid isegi tunda, nagu sind sunnitakse midagi kiiresti otsustama. Usalda oma sisetunnet!

VEEVALAJA (21. jaanuar – 18. veebruar)

Vanemad hakkavad sulle sel nädalal armuelu kohta küsimusi esitama. Kuigi nad püüavad sulle nõu anda, lähtu otsuste tegemisel siiski iseenda mõtetest ja tunnetest. Kui oled alles hiljuti silmarõõmu kohanud ja päevakorda tekib küsimus, kas oleks ehk aeg kokku kolida või teineteise vanematega kohtuda, siis tee kõik endast olenev, et see järgmisse nädalasse lükata. 

KALAD (19. veebruar – 20. märts)

Pead oma suhetes sel nädalal eriti ettevaatlik olema. Võimalik, et esmaspäeval ütled armsamale midagi läbimõtlematut ja hakkad seda hiljem väga kahetsema. Võid ka oma armuasjadega seoses mõne liialt rutaka otsuse langetada ja muudad oma meelt siis, kui on juba liiga hilja. Kolmapäeval on õige aeg oma tunded ausalt lauale lüüa!

Buduaar.ee