SUHTEHOROSKOOP: mida tähed sulle selleks nädalaks ennustavad?

SUHTEHOROSKOOP: mida tähed sulle selleks nädalaks ennustavad?

Alanud nädal ei saa suhete osas lihtne olema. Ole avatud, kannatlik ning mõistev. Mida tähed just sinu tähemärgile ennustavad, loe juba altpoolt.

Alanud nädal ei saa suhete osas lihtne olema. Ole avatud, kannatlik ning mõistev. Mida tähed just sinu tähemärgile ennustavad, loe juba altpoolt.

JÄÄR (21. märts – 20. aprill)

Sel nädalal on Jääradel palju potentsiaali. Kui oled vallaline, kasuta nädalat selleks, et suurendada võimalusi uute inimestega tutvumiseks. Võid armuda tugevasse, ent vaiksesse tüüpi. Sügavamõtteline ja müstiline inimene, kes pigem proovib end peita, kui tähelepanu keskpunktis särada. Tema tundmaõppimisest saab sinu prioriteet ja sa ei pea pettuma! 

SÕNN (21. aprill – 20. mai)

Sinu armusektoris olev Veenus muudab kõik suhetega seonduva väga ilusaks ning meeldejäävaks. Peale neljapäeva teed kõik selleks, et sinu suhe iga hinna eest toimiks. Saad teada, millal tasub partnerit tagant utsitada ning millal on õige aeg samm tagasi astuda. Kas armastuses ja sõjas on kõik lubatud? Sel nädalal saad sellele küsimusele vastuse! 

KAKSIKUD (21. mai – 21. juuni)

Sinu ebakindlused hakkavad endast märku andma. Oled pidevalt ärevil ning ei suuda millelegi keskenduda. Sel nädalal tuleb sul oma suurima hirmuga silmitsi seista. Tahad temaga veel lähedasem olla? Kuidas seda ometi saavutada? Ole vapper!

VÄHK (22. juuni – 22. juuli) 

Intensiivne vestlus teisipäeval viib teie suhte täiesti uuele tasemele. Mõtlete mõlemad sellele, millises suunas teie suhe liigub ning kuhu see välja võiks jõuda. Õnneks on teie vaated tulevikule suhteliselt sarnased. Sel nädalal räägite teemadel, mis on tõeliselt olulised ning sisutühjad teemad jäävad vestlustest täiesti välja. Teievaheline side muutub seeläbi palju tugevamaks.

LÕVI (23. juuli – 22. august)

Sinu armuelus lähevad asjad sel nädalal kuumaks! Mars, mis on energia ja seksi planeet, siseneb esimest korda kahe aasta jooksul sinu romantikasektorisse. Kuni 4. aprillini saad tunda naudinguid, millest sul varem aimugi polnud. Kui oled vallaline, langevad vastassugupoole esindajad sinu ees nagu loogu. Sa oled kirest ümbritsetud. 

NEITSI (23. august – 22. september)

Saad praegu inimestega erakordselt hästi läbi. Kui oled oma eraelu tööelule ohvriks toonud, taipad, et sind on üksinda jäetud. Ka romantika on sinu elust peaaegu täielikult kadunud. Õnneks pole muretsemiseks põhjust! Sul tekib sel nädalal rohkem võimalusi lähedastega koos aega veeta. Võta nendest kohtumistest viimast!

KAALUD (23. september – 23. oktoober)

Väljavaated sobiva kaaslase leidmiseks on alanud nädalal väga head. Võid tutvuda inimesega, kes sinu ellu palju muutusi toob. Vahemaa ei mängi siinkohal mingit rolli – see inimene võib lausa teises maailma otsas elada. Sul seisab sellel nädalal ees üks väga oluline romantilise alatooniga kohtumine.

SKORPION (24. oktoober – 22. november)

Oled suhtele nii emotsionaalselt kui füüsiliselt võlgu. Olete juba mõnda aega mingit probleemi vältida proovinud, aga sel nädalal olete mõlemad piisavalt julged, et see asi lõpuks läbi rääkida ja ära lahendada. See suurendab teievahelist usaldust. Olete mõlemad suhte jätkamise osas väga motiveeritud. Asu tööle!

AMBUR (23. november – 21. detsember)

Amburid on sel nädalal erakordselt õiglased. Lisaks sellele muutuvad Amburite esindajad äärmiselt seksikaks. Saad piisava tõuke, et ihaldatud inimesega koosolemise nimel kõik vajalik ära teha. Adrenaliinirohke nädal! Ära raiska seda!

KALJUKITS (22. detsember – 20. jaanuar) 

See nädal on sinu nädal. On hea aeg uuteks algusteks, on aeg valikuid teha. Kui vajad oma armuelus mingisugust muutust, siis just nüüd on parim aeg see ära teha! Sinu hingesugulane on lähemal, kui arvata oskad! 

VEEVALAJA (21. jaanuar – 18. veebruar)

On aeg seemneid külvata! Mõtle, mida sa oma armuelult ootad ning hakka julgelt sihtmärgi suunas liikuma. On uute alguste aeg, nii et kui sa tahad oma ellu tõelist armastust, siis on aeg oma soov tähtede poole teele panna. Universum toetab sind. 

KALAD (19. veebruar – 20. märts)

Partneriga suhtlemine kulgeb väga lihtsalt. Neljapäeval saad julgust, et rääkida teemal, mille suhtes oled end varem ebakindla ning ärevana tundnud. Nüüd ei häbene sa enam ühelgi teemal sõna võtta. Reedel näed, et suudate partneriga koos tähtsaid otsuseid suuremate pingutusteta vastu võtta.

Buduaar.ee