SUHTEHOROSKOOP: mida tähed sulle selleks nädalaks ennustavad?

SUHTEHOROSKOOP: mida tähed sulle selleks nädalaks ennustavad?

Alanud nädal lubab paljudele tähemärkidele armastuses palju uusi tutvusi ja meeldejäävaid hetki lähedaste inimeste seltsis. Teistele ennustatakse hoopis eelseisvaid keerulisi ning pingelisi olukordi. Vaata, mida lubavad tähed selleks nädalaks just sinu tähemärgile!

Alanud nädal lubab paljudele tähemärkidele armastuses palju uusi tutvusi ja meeldejäävaid hetki lähedaste inimeste seltsis. Teistele ennustatakse hoopis eelseisvaid keerulisi ning pingelisi olukordi. Vaata, mida lubavad tähed selleks nädalaks just sinu tähemärgile!

JÄÄR (21. märts – 20. aprill)

Vallaline Jäär avastab neljapäeval, et lisaks spirituaalsele sidemele on õhku tekkinud ka palju romantilisi sädemeid. Selle inimese taust on sinu omast erinev. Tegemist võib olla välismaalasega. Sa tahad uusi asju avastada ning talle oma südame avada.

SÕNN (21. aprill – 20. mai)

Nüüd on aeg oma armuelu ja sotsiaalsus uuele tasemele viia! Alates laupäevast võib su ellu tulla palju uusi sõpru, kes mängivad sinu elus edaspidi väga olulist rolli. Kui tunned kellegagi neist sädet, siis lase asjadel minna. Kõik eeldused on olemas! 

KAKSIKUD (21. mai – 21. juuni)

Sina ja sinu partner olete hetkel oma suhtes jõudnud keerulisse punkti. Teil tuleb nuputada, kuidas kodused asjad niimoodi korda saada, et see teie suhtele suurt kahju ei põhjustaks. Üks teist võib ennast väga ärritunult tunda. Ära lase emotsioonidel oma armastust mõjutada! Andke endast parim, et olukord ühiselt lahendada. 

VÄHK (22. juuni – 22. juuli) 

Kui oled vallaline, siis hoia silmad lahti ning süda avatud – romantika ootab sind lähemal, kui arvata oskad. Lase asjadel minna, sul pole midagi kaotada! Kui oled suhtes, siis on sullegi häid uudiseid. Alates teisipäevast hakkavad vestlused partneriga tunduvalt paremini sujuma.

LÕVI (23. juuli – 22. august)

Seksikas vestlus võib viia millegi veel kuumemani magamistoas. Mis iganes su elus toimumas on, jäta meelde, et kolmapäeval peaksid endale ja kallimale pisut rohkem aega leidma. Usu, sa ei kahetse seda! Laupäeval võid saada häid uudiseid, mis puudutavad otseselt teie rahalist seisu. 

NEITSI (23. august – 22. september)

Reedel õnnestub sul partneriga koos lahendada keeruline kodune olukord. Tegemist võib olla erimeelsusega elukorralduse osas või hoopis mõne sugulasega, kes alatasa teie suhet torgib. Vallalistel Neitsitel tekib kolmapäeval võimalus endale sobiv partner leida. Hakkad end uuesti armuasjades usaldama.

KAALUD (23. september – 23. oktoober) 

Sul on viimasel ajal olnud palju segaseid tundeid. Nüüd suudad asju jälle selgemalt näha. Vestlused partneriga pole viimasel ajal eriti hästi läinud ning tunned, et tahaksid alla anda – pea veel natuke vastu! Sel nädalal hajuvad mured ning sa armud oma partnerisse uuesti!

SKORPION (24. oktoober – 22. november)

On aeg suhtes uus lehekülg pöörata. Kui olete juba pikemat aega midagi planeerinud, siis nüüd on õige aeg see teoks teha! Kui käid kellegagi kohtamas, siis otsustate ilmselt suhtesse rohkem panustama hakata. 

AMBUR (23. november – 21. detsember)

Selle nädala võtmesõnaks on suhtlemine. Suudad asjad südamelt ära rääkida ja naudid pikki vestlusi kallimaga. Ühiste otsuste tegemine on samuti varasemast lihtsam. Suhet mõjutanud kodused erimeelsused saavad selle nädala jooksul lahenduse.

KALJUKITS (22. detsember – 20. jaanuar)

Kõik hakkab oodatult kulgema ning tunned end õnnelikumana kui kunagi varem. Armastuses valitseb sellel nädalal täielik harmoonia. Kui sul on partneriga ühine rahakott ning olete viimasel ajal selle tõttu tülitsenud, siis nüüd võid rahuneda – saate need mured sel nädalal lahendatud! 

VEEVALAJA (21. jaanuar – 18. veebruar)

Sel nädalal kerkivad esile kõik salajas hoitud tunded. Sõpradest saavad armastajad. Ära karda ja võta kõik pakutav vastu – see suhe võib vabalt toimima hakata. Arutad oma tundeid lähedaste inimestega ning nädala lõpuks on selge, mida sa täpselt soovid.

KALAD (19. veebruar – 20. märts)

Eelistad väljas käimisele kallimaga koos kodus olemist. Kalad väldivad sel nädalal suuremat seltskonda. Tunned, et sul on vaja endas selgusele jõuda. Usalda oma sisetunnet ja otsustusvõimet – need ei vea sind alt.

Buduaar.ee