SUHTEHOROSKOOP: milline on sinu armuelu sellel nädalal?

2 kommentaari
SUHTEHOROSKOOP: milline on sinu armuelu sellel nädalal?

Selle nädalane suhtehoroskoop annab nõu, kas ja millal võtta vastu tähtsaid otsuseid ning kuidas kaalutleda finantsolukorda.

Selle nädala suhtehoroskoop annab nõu, kas ja millal võtta vastu tähtsaid otsuseid ning kuidas kaalutleda finantsolukorda. Loe, mida tähed sinu ja sinu partneri armuelu kohta ennustavad.

JÄÄR (21. märts – 20. aprill)

Kuu asub suhetemärgis, seega tunned end oma partneriga lähedasemalt kui kunagi varem. Teie vahel on tugev emotsionaalne side, seega võivad teie tujud kõikuda ja olete hingelt hellad. Hoolitse ja hoia seda, mis on sinu elus hea ja suru maha kõik võimalikud vaidlused.

SÕNN  (21. aprill – 20. mai)

Saad selgusele oma finantsolukorras. See toob endaga kaasa aga pahameele, sest võimalik, et sinu partner pole olnud rahaga nii hoolas kui sina. Sellest võib välja kasvada probleem. Võib isegi öelda, et antud teadmine võib saada otsustavaks näitajaks edaspidistes tegemistes. Emotsioonid on laes, aga ära nende arvelt otsusta. Oota veidi!

KAKSIKUD (21. mai – 21. juuni)

Teadmine, mille osaliseks sel nädalal saad, ei tee sinu otsuseid lihtsamaks. Vahel on nii, et mida rohkem tead, seda raskem on võtta vastu otsuseid. Tuleb välja mõelda, kuhu sinu suhe edasi areneb, aga see teadmine võib aega võtta. Hea uudis on, et oled motiveeritud edasiliikumisest, isegi kui sul puudub kindel plaan. Vahel sellest piisabki!

VÄHK (22. juuni – 22. juuli) 

Kuu on sinu armastuse tsoonis nii neljapäeval kui reedel. Selle tulemusena oled rohkem avatud ning näitad partnerile oma tõelisi tundeid. Pühapäeval suundub Merkuur sinu suunast eemale ja sa saad selgusele, milline on suhe sinu ja su sõbranna vahel. Kui ta on sulle andnud omakasupüüdlikku nõu sinu armueluga seoses, siis nüüd sa mõistad seda. Eemalda terad sõkaldest ja viska muu minema.

LÕVI (23. juuli – 22. august)

Täiskuu on sinu romantikasektoris, seega liiklus armastuse osakonnas suureneb tunduvalt. Kui sa käid kellegagi parasjagu kohtamas, siis on võimalik, et sa mõistad, kuidas oled endalegi märkamatult temasse armunud. Kui oled vallaline, siis tundub sulle kohtamine äärmiselt ahvatlevana. Anna järele! Ja tee seda, mida sa teha tahad!

NEITSI (23. august – 22. september)

Perekonnasisesed draamad jätavad romantikale vähe ruumi. Võimalik, et mõni pereliige tuleb välja suure uudisega ja antud uudis mõjutab teie perekonda märgatavalt. Teine võimalus on, et sina ja su kaasa langete kodutüli ohvriks.

KAALUD (23. september – 23. oktoober)

Peate partneriga langetama otsuse seoses investeerimise, finantsolukorra või eelarvega. Oodake sellega ning tegelege viimaste küsimustega järgneval nädalal. Pühapäeval suundub Merkuur otsejoones sektorisse, mis juhib sinu jagatud resursse. Kui see juhtub, saate partneriga kokku istuda ja need tähtsad asjad selgeks rääkida. Kompromiss on kerge tulema!

SKORPION (24. oktoober – 22. november)

Kui olete partneriga viimasel ajal tulejoonel olnud, siis nüüd võid kergemalt hingata, sest see olukord möödub. Pühapäeval suundub Merkuur otsejoones sinu suhetesektorisse. Üsna pea märkad, et teie suhtlemine möödub vaidlusteta. Kannatust!

AMBUR (23. november – 21. detsember)

Laupäeval asub täiskuu sinu tähemärgis. See viitab avatud emotsioonidele, mida sa isegi ei püüa peita. Kui on midagi, mida su partner peab teadma, siis nüüd on õige aeg seda öelda. Hoidu igasugustest sõnelustest ning võta asja rahulikult.

KALJUKITS (22. detsember – 20. jaanuar)

Kui sinu armuelu on viimasel ajal olnud pigem varemets, siis süüdistame selles Merkuuri. Alates 28. aprillist on Merkuur tüürinud välja sinu romantilisest sektorist, tulemuseks partneritevaheline ebamäärane ja segane suhtlemine või segased sõnumid kellegi poolt, kes sulle meeldib. Võimalik, et mõni sinu eksidest võtab sinuga ühendust ja kaalub uut võimalust möödunud suhte ülesehitamiseks. Pühapäeval suundub Merkuur edasi ja siis saab selgus majja!

VEEVALAJA (21. jaanuar – 18. veebruar)

Kui sa pole oma suhtele tähelepanu pööranud, siis sellel nädalal on selleks hea võimalus. Reedel jõuab Päike sinu romantikasektorisse, kus ta särab eredalt kõikide tegurite suunas, mis pakuvad sulle rõõmu – kaasa arvatud südameasjades. Võimalik, et su sõbrad annavad sulle halba nõu. Ütle neile, et nad laseksid sul rahus mõelda ja ise otsuseid vastu võtta.

KALAD (19. veebruar – 20. märts)

Kommunikatsioon on sinu elus antud momendil tasakaalust väljas. Merkuur tüürib sinu sõnumitesektori suunda ja jõuab sinna alles pühapäeval. Tulemuseks pead sa suure otsuse vastu võtma seoses sinu partneri ja suhtega. Tõsised jutuajamised kaasaga lükka järgmisse nädalasse.