SUHTEHOROSKOOP: vaata, mida tähed sulle selleks nädalaks armuasjades lubavad

Alanud nädal ei saa suhete osas paraku üldse mitte lihtne olema. Ole avatud, kannatlik ning mõistev, muidu on segadused kerged tekkima. Mida tähed just sinu tähemärgile ennustavad, loe juba altpoolt.

Alanud nädal ei saa suhete osas paraku üldse mitte lihtne olema. Ole avatud, kannatlik ning mõistev, muidu on segadused kerged tekkima. Mida tähed just sinu tähemärgile ennustavad, loe juba altpoolt.

JÄÄR (21. märts – 20. aprill)

Oled avatum kui tavaliselt ning tänu sellele on partneril palju lihtsam sind ning sinu tundeid mõista. Kui oled end siiani mingil põhjusel kuidagi tagasi hoidnud, siis nüüd mõistad, et see ei vii sind kuskile.

SÕNN (21. aprill – 20. mai)

Muutused sinu seltskonnaelus mõjuvad sinu suhtele palju ulatuslikumalt, kui oleksid arvata osanud. Kui oled hiljuti mõne sõpruse lõpetanud, siis võid avastada, et sinu kallim suhtleb selle inimesega ikka veel. Mõtle, milliseid tundeid tema otsus sinus tekitab. Olge teineteise vastu ausad.

KAKSIKUD (21. mai – 21. juuni)

Kodune olukord muutub ebakindlaks. Kahjuks pole see kuidagi välditav. Ees ootavad mitmed ebamugavad vestlused, kuid pea meeles, et kaalul on sinu pere õnn. Kääri käised üles ja asu julgelt tööle. 

VÄHK (22. juuni – 22. juuli) 

Sa suudad sel nädalal mõelda vaid suhetele ja nendega seotud otsustele. Mõistad, et oled palju valesid otsuseid teinud – oled otsustusvõimetu. Kolmapäev saab sellest hoolimata suhete osas sinu jaoks murdeline olema. 

LÕVI (23. juuli – 22. august)

Ka Lõvi esindajat ootavad ees tõsisema alatooniga vestlused. Võimalik, et sinu partner on viimastel nädalatel oma nina liiga tihti sinu rahakotiraudade vahele toppinud. Tema kommentaarid selle kohta, kuidas oma finantsidega toimid, mõjuvad sulle ärritavalt. Tegelikult pole asi üldse sinus – püüa välja selgitada, miks kaaslane niimoodi käitub. 

NEITSI (23. august – 22. september)

Keerulised olukorrad muutuvad veelgi pingelisemaks. Tee kõik endast olenev, et suhet koos hoida. Jää igas olukorras kannatlikuks ning püüa oma partnerist aru saada. Ole mõistev. Kui soovid kallimaga midagi arutada, siis kõige sobivamaks päevaks selleks on kolmapäev. 

KAALUD (23. september – 23. oktoober) 

Ütlemata jäänud sõnad hakkavad sellel nädalal sind seesmiselt närima. Tahaksid väga partneriga nendest asjadest rääkida, aga iga kord, kui alustad, jookseb mõte äkitselt kokku ja sul pole aimugi, mida või kuidas peaks ütlema. Lõpeta enda piitsutamine! 

SKORPION (24. oktoober – 22. november)

Lähedase sõbra nõuande kohaselt toimimine võib viia katastroofini. On saabunud aeg, kui peaksid sõbrad ja armuelu lahus hoidma! Ära kuula oma sõprade nõuandeid ning hoidu ise neile nõu andmast. 

AMBUR (23. november – 21. detsember)

Oled oma tunnete suhtes sellel nädalal täiesti aus. Sinu partner oskab seda vääriliselt hinnata. Voodielu muutub sel nädalal eriti kuumaks! Sind ootab ees väga naudinguterohke periood! 

KALJUKITS (22. detsember – 20. jaanuar)

Sel nädalal tundub sulle, et partneri vaated asjadele on sinu vaadetest täiesti erinevad. Anna endast parim, et tema vaateid austada ning ära püüa oma tõekspidamisi iga hinna eest kaitsta. Vastupidisel juhul viivad vestlused teid tupikusse. 

VEEVALAJA (21. jaanuar – 18. veebruar)

Pööra tähelepanu oma partneri finantsidele. Kui teil on ühised rahalised kohustused, siis tuleks hoopis kellegi kolmanda poole pöörduda. Te ei suuda sellel nädalal üheskoos mõistlikke otsuseid vastu võtta. 

KALAD (19. veebruar – 20. märts)

Tunned, et iseendaks jäämine võib tulla osaliselt sinu partneri arvelt. Püüa leida kuldne kesktee. Kolmapäevase vestluse käigus kerkivad pinnale vanad lahendamata mured, mis moodustavad teie kohale tumeda pilve. Ära püüa selle vestluse eest põgeneda.

Buduaar.ee