SUHTEHOROSKOOP: vaata, mida tähed sulle selleks nädalaks armuasjades lubavad

Alanud nädal lubab paljudele tähemärkidele armastuses kordumatuid elamusi ning palju uusi tutvusi. Teistele ennustatakse hoopis eelseisvaid keerulisi ning pingelisi vestluseid. Vaata, mida lubavad tähed selleks nädalaks just sinu tähemärgile!

Alanud nädal lubab paljudele tähemärkidele armastuses kordumatuid elamusi ning palju uusi tutvusi. Teistele ennustatakse hoopis eelseisvaid keerulisi ning pingelisi vestluseid. Vaata, mida lubavad tähed selleks nädalaks just sinu tähemärgile!

JÄÄR (21. märts – 20. aprill)

Armastus on õhus! Pühapäeval loksub kõik iseenesest paika. Kui oled vallaline, siis on sul just pühapäeval võimalik kohtuda inimesega, kes muudab kogu su maailma. Suhtes olevad Sõnnid võtavad plaani lapsevanemaks saamise. Palju õnne! 

SÕNN (21. aprill – 20. mai)

Kahjuks pole Sõnnil armastuses just kõige parem nädal. Teie vestlused ei kulge just eriti lihtsalt. Üks suhtepool võib tunda, nagu teine varjaks tema eest midagi – see toob suhtesse halva energia. Teil tuleks rääkida väga delikaatsel teemal, aga see saab olema äärmiselt ebamugav vestlus. Proovi end rohkem avada! 

KAKSIKUD (21. mai – 21. juuni)

Sina ja sinu partner olete hetkel oma suhtes jõudnud keerulisse punkti. Teil tuleb nuputada, kuidas kodused asjad niimoodi korda saada, et see teie suhtele kahju ei teeks. Kahjuks pole see lihtne ülesanne. Üks teist võib ennast väga ärritunult tunda. Ära lase emotsioonidel oma armastust mõjutada! Andke endast parim, et olukord ühiselt lahendada. 

VÄHK (22. juuni – 22. juuli)

Sul on sel nädalal nii palju energiat, et sa ei tea, mida sellega peale hakata! Õnneks tuleb sul paar romantilist ideed. Võid oma armsama ootamatule, kuid meeldejäävale seiklusele viia. See võib olla ükskõik mis: nädalavahetus maal, õhtu linna peal või hoopis kiire reis kuskile kaugele. Ole sel nädalal nii spontaanne, kui vähegi oskad! 

LÕVI (23. juuli – 22. august)

On aeg seemneid külvata! Mõtle, mida sa oma armuelult ootad ning hakka julgelt sihtmärgi suunas liikuma. On uute alguste aeg, nii et kui sa tahad oma ellu tõelist armastust, siis on aeg oma soov tähtede poole teele panna. Universum toetab sind. 

NEITSI (23. august – 22. september)

Vestlus partneriga ei pruugi kulgeda ootuspäraselt. Võtad domineeriva positsiooni ja see võib su partnerit ootamatult tabada. Kui tunned, et peaksid kodus toimuvat rohkem kontrollima, siis küsi endalt, mis seda tunnet sinus tekitab? Tõenäoliselt kardad, et võid millestki olulisest ilma jääda. Selle asemel et oma partnerit tõrjuda, mõtle parem, kuidas ta sulle abiks saaks olla. Lõpptulemus võib sind isegi üllatada! 

KAALUD (23. september – 23. oktoober)

Nüüd on aeg oma armuelu ja sotsiaalsus uuele tasemele viia! Alates pühapäevast võib su ellu tulla palju uusi sõpru, kes mängivad sinu elus edaspidi väga olulist rolli. Kui tunned kellegagi neist sädet, siis lase asjadel minna. Kõik eeldused on olemas! 

SKORPION (24. oktoober – 22. november)

Sinu süda tallab sellel nädalal mööda seikluslikku rada. Võid kohtuda uue ja põneva mehega ning otsustada, et tahad teda nüüd, kohe ja praegu! Tõenäoliselt jõuategi väga kiiresti füüsilise kontaktini. Lõbutse, aga ära muutu hooletuks!  

AMBUR (23. november – 21. detsember)

Sinu armuelu pole hetkel eriti särav, aga õnneks terendab kaugusest üks eriti armas inimene. Kui oled suhtes, siis sulle tundub, et mõlemad osapooled panustavad sellesse suhtesse võrdselt. Teil on ühised uskumused ja väärtused. Alati polegi vaja kuumi öid magamistoas või seiklusrikkaid kohtinguid. Tõeline suhtemaagia peitubki just nendes vaiksetes hetkedes. Sel nädalal on neid hetki palju. 

KALJUKITS (22. detsember – 20. jaanuar)

Seksikas vestlus võib viia millegi veel kuumemani magamistoas. Mis iganes su elus toimumas on, jäta meelde, et teisipäeval peaksid endale ja kallimale pisut rohkem aega leidma. Usu, sa ei kahetse seda! Pühapäeval võid saada häid uudiseid, mis puudutavad otseselt teie rahalist seisu. 

VEEVALAJA (21. jaanuar – 18. veebruar)

On aeg suhtes uus lehekülg pöörata. Kui olete juba pikemat aega midagi planeerinud, siis nüüd on õige aeg see teoks teha! Kui käid kellegagi kohtamas, siis otsustate ilmselt suhtesse rohkem panustama hakata. Imeline! 

KALAD (19. veebruar – 20. märts)

Sinul seisab ees üks väga kuum nädal! Teisipäeval võib kohtumine kallimaga su lausa hingetuks jätta! Kui ta teeb sulle eriskummalise ettepaneku, siis ära hakka pikalt kaaluma, vaid võta see kohe vastu ning sa ei kahetse! Kui oled kindlas suhtes, siis võib kolmapäeval leida aset vestlus, mis sind eriti ei rõõmusta. Arutate sinu ametialaseid sihte ning sa ei pruugi kaaslaselt soovitud toetust saada. 

Buduaar.ee