Suhtenõu kolmekümnendates – mida peaksid teadma?

17 kommentaari
Suhtenõu kolmekümnendates – mida peaksid teadma?

Suhtenõu sinu kolmekümnendates eluaastates erineb totaalselt sellest, mida kuulsid kahekümnendates. Kolmekümnenda eluaasta künnisel soovid sa enda kõrvale inimest, kes sooviks rajada sinuga kodu ja jagaks sinuga samu väärtusi, selle asemel et öö läbi pidutseda. Mida tasuks tähele panna suhteotsingul ja suhte hoidmisel kolmekümnendates?

Suhtenõu sinu kolmekümnendates eluaastates erineb totaalselt sellest, mida kuulsid kahekümnedates. Kolmekümnenda eluaasta künnisel soovid sa enda kõrvale inimest, kes sooviks rajada sinuga kodu ja jagaks sinuga samu väärtusi, selle asemel et öö läbi pidutseda. Mida tasuks tähele panna suhteotsingul ja suhte hoidmisel kolmekümnendates?

 

1. Keegi, kellel on sinuga samad väärtused. Kui sa oled kolmekümnendates, otsid sa enda kõrvale kedagi, kellel oleksid samad eesmärgid ja väärtused nagu sinul. On väga raske alustada kooselu kellegagi, kelle soovid on hoopis teistsugused, kui sinul. 

2. Vali, mille üle tülitseda. Kui oled kolmekümnendates ja suhtes, siis üks asi, mille üle tasub mõelda, on see, millal kiskuda üles riid ja kas see on ikka seda väärt. Igast asjast ei tasu riidu üles kiskuda, ega tohigi!

3. Lõpeta suhe, mis ei vii kuskile. Kui oled suhtes, milles tundub, et see ei vii sind kusagile, on targem end sellest päästa. Kui sinu partner on kolmkümmend, elab ikka ema juures ja on töötu, siis milline on teie tulevik? Või armastab sinu partner ülikoolikaaslastega öö läbi pidu panna? Ilmselt ei ole ka tema sinule parim valik.

4. Ära raiska oma aega poisikeste peale. Katsu võimalikult vara aru saada, kas sinu kaaslane kvalifitseerub mehe või poisikese alla? Poisikesed tahavad, et sina nende eest hoolitsed, mees suudab hoolitseda nii enda kui ka sinu eest.

5. Looda oma mehele! Loomulikult on tore, kui naine on igas mõttes iseseisev ja sõltumatu, kuid vahel looda ka tema peale. Mitte küll kogu aeg, aga tore on teada, et sul on keegi – sinu selja taga.

6. Kes ta tegelikult on? Kas ta teeb karjääri või peab olulisemaks lihtsalt seda, et tal on töö? Kas tal on hea iseloom? Kas ta kohtleb sind hästi? Kui eelnevad vastused said “jaatavad”, on ta kindlasti mees, keda tasub hoida.

7. Hinda oma vanemate arvamust tema kohta. Vastupidiselt kahekümnendatele peaks kolmekümnendates sinu pere arvamus temast sulle rohkem korda minema. Üheks põhjuseks võiks olla näiteks see, et hakkate üheskoos nüüd rohkem aega veetma ja sa soovid, et kõik omavahel hästi läbi saaksid.

8. Tea, mida sa tahad. Kolmekümnendatesse jõudes peaksid sa juba tundma ennast ja teadma seda, mida sa oma partnerilt ootad. Kui tead, mis see on, teeb see ka tema leidmise kergemaks.

allwomenstalk.com

 

Triin Tisler

Sarnased artiklid