SUUR ARMUHOROSKOOP: mida lubavad tähed algavaks nädalaks?

Loe, mida tähed selleks nädalaks sinu ja sinu partneri armuelu kohta ennustavad.

JÄÄR (20. märts – 19. aprill)

Sellel nädalal on sinu mõttetöö igati ergas, mis võib tingida radikaalseid muudatusi südames. Pead võtma vastu tähtsa otsuse, mis puudutab nii sind kui su partnerit üsna tugevalt. Kaalu otsust hoolikalt! Väldi otsuste langetamist esmaspäeval ja püüa neid suunata pigem pühapäevale.

SÕNN (20. aprill – 21. mai)

Romantika särab sellel nädalal sinu õuel justkui ere päike. Pühapäeval, mil Jupiter on Pluutoga ühel lainel, muutub armastuse sektor vägagi aktiivseks. Sinu silmarõõm võib anda sulle head nõu ellusuhtumise koha pealt. Kuula teda ja pane tarkused kõrva taha. Need võivad osutuda ootamatult kasulikeks!

KAKSIKUD (21. mai – 21. juuni)

Asjad tunduvad sellel nädalal segased. Hoolimata sellest võid tunda, et oled jõudnud elus punkti, kus mõistad, miks ja kuidas oled jõudnud tänasesse päeva. Merkuuri äkilised liikumised muudavad aga igasuguse kommunikatsiooni keeruliseks ning sinu võimalik tujukus võib olukordasid raskendada.

VÄHK (22. juuni – 22. juuli)

Särad kui päike ning see ei jää sinu partneril märkamata. Komplimendid sinu suunas on kerged tulema. Ole tähelepanelik pühapäevase vestluse käigus oma partneriga. Sealt võib alguse saada uus etapp nii sinu kui su partneri elus.

LÕVI (23. juuli – 22. august)

Täiskuu on sinu armastuse sektoris ning see muudab sind emotsionaalseks ning haavatavaks. Hea uudis on, et selle käigus avastad midagi hoopis uut nii enda kui oma partneri kohta. Ole tähelepanelik, sest kompromissid, mida teed, võivad tuua rohkem kahju kui kasu.

NEITSI (23. august – 22. september)

Võimalik, et pead ennast näpistama, et usuksid õnne armastuses, mida sellel nädalal kohtad. Pühapäeval on Jupiter sinu tähemärgis, mis tähendab, et armastus põleb eredama leegiga kui kunagi varem. Sul on palju enesekindlust ja optimismi. Imeline!

KAALUD (23. september – 23. oktoober)

Olgugi et armuelu on sinu jaoks hetkel rohkem vaikne kui äkiline, tea, et sinu ja su hea sõbra suhted võivad soojeneda sellel nädalal lausa kuumaks. Püüa mitte arutada eluliselt olulisi küsimusi esmaspäeval. Pühapäeval on hea aeg pidada maha pikki dialooge oma silmarõõmuga.

SKORPION (24. oktoober – 22. november)

Sul on viimasel ajal olnud palju segaseid tundeid. Õnneks suudad nüüd asju jälle selgemalt näha. Vestlused partneriga pole viimasel ajal eriti hästi läinud, kuid sel nädalal mured hajuvad ning sa armud oma partnerisse uuesti! Õnn tuleb taas sinu õuele!

AMBUR (23. november – 21. detsember)

Täiskuu on sinu tähemärgis esmaspäeval, mis omakorda muudab sind vägagi emotsionaalseks. Oled eriti vastuvõtlik kriitikale ning tunned end kehvasti, sest tead, et keegi ei toeta sind. Otsi üles tasakaal ja püüa see aeg üle elada. Vaata mõnda mõnusat filmi, mis ajaks sind pigem naerma kui nutma.

KALJUKITS (22. detsember – 20. jaanuar)

Sellel nädalal põleb leek eraldalt sinu suhete valdkonnas. Esmaspäeval liigub Päike sinu suhetesektorisse. Nüüd oled valmis olema tähelepanelik ja fokuseeritud emotsionaalsel moel. Sina ja su partner pöörate tähelepanu mitte ainult teineteisele, vaid ka oma perele ja sõpradele. Armastus tuleb sisse nii ustest kui akendest.

VEEVALAJA (21. jaanuar – 18. veebruar)

Oled segaduses ja ebakindel. Otsused, mis puudutavad armastust, pole lihtsad. Just siis, kui tunned, et tead, mida teha, annab su sõber sulle nõu, mis pöörab kõik pea peale. Segadust tekitab ka otsus, mida teha edasi töö- ja finantsvaldkonnas. Südamehääle kuulamine pole küll vale, aga antud olukorras pead kuulama esmajärjekorras siiski oma mõistust.

KALAD (19. veebruar – 20. märts)

Kui oled vallaline, siis ole valmis astuma põnevasse kohtingutemaailma. Sa mitte ainult ei taha toast välja astuda ning kogeda kõike, mis partneril sulle pakkuda on, vaid soovid ka, et sind märgataks! Kui oled kellegagi suhtes, siis tea, et sellel nädalal oled partneriga eriti lähedane.