SUUR SUHTEHOROSKOOP: 23.-29. mai

Loe, mida tähed selleks nädalaks sinu ja sinu partneri armuelu kohta ennustavad.

JÄÄR (21. märts – 20. aprill)

Sinu ja partneri vaheline side on praegu tugevam kui kunagi varem. Ehk suundute üheskoos kursustele, et õppida teineteise seltsis midagi, mis teid mõlemaid huvitab. Võimalik, et just praegu suudate omavahel rääkida asjadest, mis on varem olnud võimatud. Omavaheline läbisaamine on roosiline. Kasuta seda võimalust ära!

SÕNN  (21. aprill – 20. mai)

Mars liigub reedel sinu suhetesektorisse ja püsib seal 29. juunini. Selle tulemusena peate oma partneriga märkama ruumis asetsevat suurt elevanti ning sellest rääkima, vahet ei ole, kui ebamugav see ka ei tunduks. Üks teist kardab viia teie suhet sügavamale. Sellisel juhul peate olema teineteisega ausad. Ole pai ja väldi kaitsereaktsioone! See ei tee asja lihtsamaks!

KAKSIKUD (21. mai – 21. juuni)

Ole nüüd tähelepanelik, sest seisad romantilise olukorra lävepakul. Teisipäeval suundub Veenus sinu tähemärki ning püsib seal 17. juunini. Selle tulemusena oled aktraktiivsem kui kunagi varem. Mõjud kui magnetina ning püüad kellegi erilise tähelepanu. Seega, kui oled vallaline, siis veendu, et lähed sellel nädalal välja, näitamaks oma ülimat naiselikkust. Kui oled aga suhtes, siis pea meeles, et teisipäev võib olla keeruline päev. Te ei tunne omavahelist keemiat, aga see möödub!

VÄHK (22. juuni – 22. juuli) 

Õnn möödub sinu õuelt reedel ning selle tulemusena on armuasjad keerulised. Marss liigub sinu armastuse sektorisse, kus viimane on justkui talveunes kuni 29. juunini. Selle tulemusena on sinu seksuaalne elu olematu. Kui sa kohtad antud perioodil kedagi uut, siis hoidu seksuaalsuhetest. Vastasel juhul pead lihtsalt asjades pettuma.

LÕVI (23. juuli – 22. august)

Kui oled end viimasel ajal tundnud pisut üksildasena, siis tea, et tuleval nädalal saab sul lõbus olema. Veenus liigub sinu sotsiaalsesse sektorisse teisipäeval, toetades samal ajal ka armastuse sektorit. Selle tulemusena võid oma sõbraga tunda end lähedasemana kui kunagi varem või lood endale hoopis kohtingulehele uue konto. Kui käid kellegagi kohtamas, siis ära tee seda sellel nädalal. Oota pisut!

NEITSI (23. august – 22. september)

Sinu partner teeb sellel nädalal kõik selleks, et tunneksid end seksikana ja hästi. Tal on sidemeid ning selle tulemusena võib sinu maine tõusta. Võimalik, et teisipäeval süüdistab mõni sinu pereliige sind kellegi petmises või selles, et sa ei pööra neile piisavalt tähelepanu. Ära tee sellest välja!

KAALUD (23. september – 23. oktoober)

Kui oled vallaline, siis võid sellel nädalal kohata kedagi, kes avardab sinu maailmapilti nii spirituaalselt kui ka intellektuaalselt. Antud inimene võib olla teisest riigist või sinuga võrreldavalt erinevast religioonist. Ole valmis maagiaks!

SKORPION (24. oktoober – 22. november)

Tunned, et oled kaotanud igasuguse raja, mida mööda tallata. Kui nii, siis ole kannatlik ja püüa mõista, et vahel ei lähegi asjad nii, nagu soovid. See puudutab ka sinu uusi suhteid. Marss liigub sinu tähemärki reedel ning selleks ajaks oled oma soovid ning tulemused ümber hinnanud. Saad tagasi oma igasuguse seksikuse ning sära pärast 29. juunit ja siis on kõik hästi!

AMBUR (23. november – 21. detsember)

Sinu suhe keerleb õnne ja harmoonia ümber. Veenus liigub alates teisipäevast kuni 17. juunini sinu suhete sektoris. Kui koged hetkel keerulisi aegasid oma partneriga, siis tea, et üsna pea laabuvad kõik probleemid. Pane tähele, et su ego ei jääks ette sinu ja partneri teele.

KALJUKITS (22. detsember – 20. jaanuar)

Kui oled vallaline, siis tea, et armastus on löönud taas lõkkele. Ole tähelepanelik, kas sinu töökaaslane saadab sinu suunas süütuid flirte. Võimalik, et oled neist tänaseni mööda vaadanud. Võimalik, et kohtad kedagi seksikat hoopis jõusaalis või oodates rahvast täis ruumis oma arsti.

VEEVALAJA (21. jaanuar – 18. veebruar)

Õhus on armastust! Veenus pöörleb sinu romantilises sektoris alates teisipäevast kuni 17. juunini. See tähendab, et antud perioodil võid kohata kedagi, kes paneb sinu südame kiiremini põksuma. Kui oled vallaline, siis nüüd on ideaalne aeg võtta vastu kõik kutsed, mida saad. Ära ole kodus, lebotades diivanil! Kui oled suhtes, siis veedate partneriga aega, tehes midagi aktiivset välitingimustes, mis toob naeratuse näole.

KALAD (19. veebruar – 20. märts)

Kui käid kellegagi kohtamas, siis nüüd on õige aeg tutvustada teda oma perekonnale. Arvesta sellega alates teisipäevast kuni 17. juunini, kui Veenus tuuritab ringi sinu koduses sektoris. Harmoonia sinu ja perekonna vahel on tugevam kui kunagi varem. Selle tulemusena võid tutvustadada neile kedagi uut, saades vastu igati positiivse tagasiside. Kui oled kellegagi suhtes, siis nüüd oleks hea aeg leivad ühte kappi panna.