SUUR SUHTEHOROSKOOP: mida lubavad tähed selleks nädalaks?

Loe, mida tähed selleks nädalaks sinu ja sinu partneri armuelu kohta ennustavad.

Loe, mida tähed selleks nädalaks sinu ja sinu partneri armuelu kohta ennustavad.

JÄÄR (21. märts – 20. aprill)

Ole tähelepanelik, sest sinu partner võib sulle sellel nädalal valetada. Isegi kui tegemist on valega, et sind millegi eest kaitsta, on see siiski vale! Võid pettuda, et sinu kaaslane on nõus minema nõnda kaugele, et sinu eest midagi varjata. See ei pruugi teie suhtele halvasti mõjuda, ent kindlasti teeb see usalduse jalgealuse nõrgemaks.

SÕNN  (21. aprill – 20. mai)

Sinu partner võib sulle valmistada pettumuse seoses rahaga ümberkäimisega. Seesugune käitumine paneb sind tundma, justkui sind ei võeta rahalistes küsimustes kuulda. Võimalik, et teed partneri kohta avastuse, mis paneb sind kahtlema teie suhte tõsiduses. Ole hoolas ja pane tähele!

KAKSIKUD (21. mai – 21. juuni)

Tahaksid end peita voodisse, patjade ja tekkide vahele, et vältida oma partneriga suhtlemist. Tead, et teie suhtes on midagi valesti ning tegelikkuses peaksite asjad selgeks rääkima. Olgem ausad – teki all peidus olemine ei tee asja paremaks. Ava oma silmad ja vaata ringi ning ürita asjadest üle olla. Rääkige probleemid selgeks!

VÄHK (22. juuni – 22. juuli)

Kui igatsed kedagi või sul on midagi, mida tead, et ei saa, siis tea, et see nädal võib sind pisut endast välja viia. Romantikamull läheb katki ja kui see juhtub, siis ootavad sind ees tugevad emotsionaalsed tagajärjed. Küsi endalt, kui palju oled sa nõus panustama millessegi, mis pole reaalne. Ent armastus tuleb sinu õuele ja see on võimalik. Enne aga kontrolli ja õpi tundma oma hirme.

LÕVI (23. juuli – 22. august)

Võrsetest kasvav romantiline suhe sinu ja su sõbra vahel võib muutuda kaootiliseks. Kui tunned, et kahtled kogu asjas, siis astu tagasi ja mõtle korraks. Lubage teineteisele ruumi ja andke asu. Ärge kiirustage! Lõpuks võid mõista, et su tunded olid ausad, aga sellel nädalal oled segaduses.

NEITSI (23. august – 22. september)

Sinu partner võib sulle sellel nädalal pettumust valmistada. Ta on lihtsalt eemal kõigest. Ehk ei ole teda just siis, kui soovisid tähistada edukat tööpäeva või kui oled kõigest väsinud ja soovid kellegi õlal puhata ning südant puistata. Seesugune situatsioon võib olla sinu tuleviku suhtes äkiline ning tuua endaga kaasa musti noote.

KAALUD (23. september – 23. oktoober)

Võimalik, et oled ehitamas romantilisi õhulosse, mille potentsiaalne püsimajäämine on kaheldav. Inimene, kellega hiljuti kohtusid, võis sulle anda tühja lootust. Arvatavasti ei plaani ta jääda kodumaale või ehk on tal üldse juba parasjagu kellegagi suhe. Igatahes on sinu tunded kerged tekkima, aga hoia neid kontrolli all. Vastasel juhul oled sa lihtsalt armunud illusiooni.

SKORPION (24. oktoober – 22. november)

Oled löödud, kui saad teada, et sinu partner on su seljataga võtnud vastu suuri otsuseid, ilma et oleks seda sinuga arutanud. Võimalik, et ta investeeris raha kuhugi, kus sina seda paigutanud ei oleks. Või ehk tuleb välja, et tema krediitkaardivõlg on kasvanud ülepeakaela. Need probleemid löövad teid usalduspiiridest välja.

AMBUR (23. november – 21. detsember)

Sinu armuelu ei ole sellel nädalal just muinasjutt. Tunned, et ärkasid unenäost ning jõudsid reaalsusesse, kus sinu silmarõõm pole pooltki see, kes sa arvasid, et ta on. Tööl võid tunda end lööduna ning kogu see pettumus kandub edasi sinu emotsioonidesse. Nii raske, kui sul ka ei oleks, võta tänast rahulikult ning luba endale üks mõnus koogilõik.

KALJUKITS (22. detsember – 20. jaanuar)

Sinu armuelu vajab tähelepanu. Kui sind häirib midagi sinu suhtes, siis on aeg sellele tähelepanu pöörata. Emotsionaalne stress rusub sinu füüsilist jõudu ning tunda on, et see hakkab välja paistma. Sellel nädalal pead sa olukorra ära lahendama ning sotid paarilisega selgeks rääkima. Vastasel juhul muutub sinu „kõhuvalu“ millekski hullemaks.

VEEVALAJA (21. jaanuar – 18. veebruar)

Tunned, et ärkasid üles muinasjutust ning naasid reaalsusesse, et mõista, kuidas oled terve selle aja vältel suudelnud konna. Õnneks pole see avastus sinu jaoks dramaatiline või pettumustvalmistav, vaid pigem kosmiline. Selle kõige sees lahenda oma probleemid praeguste silmarõõmudega ning klaari lahendamata küsimused.

KALAD (19. veebruar – 20. märts)

Sina ja su partner ei leia sel nädalal kohe üldse ühist keelt. Teie meeled ja ideed on risti vastupidised ning mõlemad on tungivalt kindlad, et just nende arvamus on see õige. Kui on võimalik, siis pange suuremad kodust majapidamist puudutavad küsimused ootele. Seni leidke viis, kuidas jõuda kompromissile.