SUURIMAD SUHTE TAPJAD: 3 ASJA, mis mehe vihale ajavad!

3 kommentaari
SUURIMAD SUHTE TAPJAD: 3 ASJA, mis mehe vihale ajavad!

Mehed on pealt näha tugevad ja jõulised, ent sisemiselt on nad tegelikult õrna hingega ning solvuvad väga kergesti. On asju, mida nad võtavad lausa nii südamesse, et see lööb suhtesse mõra, mida parandada ei saa ja pikas perspektiivis hakkab see suhet seestpoolt hävitama.

Mehed on pealtnäha tugevad ja jõulised, ent sisemiselt on nad tegelikult õrna hingega ning solvuvad väga kergesti. On asju, mida nad võtavad lausa nii südamesse, et see lööb suhtesse mõra, mida parandada ei saa ja pikas perspektiivis hakkab see suhet seestpoolt hävitama.

Kui lüüa mehele allapoole vööd, võivad tagajärjed olla valusad ning tihtipeale tehakse sõnadega isegi rohkem haiget kui füüsiliselt võimalik, sest väljaöeldud sõnad jäävad igavesti kõlama.

Allpool on välja toodud kolm asja, mida mitte ükski mees ei taha kuulda:

1. Negatiivsed sõnad tema ema kohta.

Isegi kui sa tema emaga läbi ei saa, tuleks arvesse võtta seda, et ühtegi meest ei tohiks panna valiku ette, kas mina või tema. Kui te ei saa omavahel läbi, siis ürita ennast võimalikult meeldivaks ja viisakaks teha ning ära anna tema emale põhjust sinu kallal vinguda. Kui sa armastad oma meest, siis tuleb vajadusel õppida ka keelt hammaste taga hoidma. Kui tema ema ütleb sulle midagi negatiivset ja see ärritab sind, siis hinga mitu korda sügavalt sisse ja välja ning täna teda konstruktiivse kriitika eest. Mitte kunagi ära ütle oma mehe emale midagi halvasti ja mitte kunagi ära ütle oma mehele midagi halba tema ema kohta.

2. Minevikus sorimine ja mehe pommitamine küsimustega. 

Meil kõigil on minevik ja seda ka suhete valdkonnas. Kui sinu kallim ei soovi oma minevikust ise rääkida, siis austa tema otsust ning ära päri. Pole midagi hullemat kui hakata mehe minevikus kaevama – nad tõepoolest vihkavad seda. Kokkuvõttes hävitad sa sellega teie suhet. Kui ta ise tunneb vajadust sulle midagi sel teemal paljastada, siis muidugi kuula ta ära, ent ise ära seda teemat lahkama hakka.

3. Vingumine.

Ei ole olemas meest, kes salliks vinguvaid naisi. Mida rohkem sa seda teed, seda rohkem sa teda närvi ajad ja ühel hetkel paneb ta sellele konkreetse punkti. Kui sulle midagi tema käitumise juures ei meeldi, siis räägi temaga rahulikult ning anna talle teada, kuidas sina ennast tunned, mitte ära hakka teda süüdistama. Süüdistamine ei ole lahendus! Oma tunnete aus väljendamine aitab aga nii mõnestki raskest olukorrast välja tulla.

Allikas: sheknows

Sarnased artiklid