SUVINE SEKSIHOROSKOOP: milliste tähemärkide vahel on parim keemia?

Suvi on täpselt õige aeg selleks, et kõiki elu poolt pakutavaid rõõme täiel rinnal nautida - seda ka voodilinade vahel! Milliste tähemärkide vahel on sel suvel kõige parem keemia ja kelle eest peaksid hoopis ära jooksma - loe edasi ja saa teada!

Suvi on täpselt õige aeg selleks, et kõiki elu poolt pakutavaid rõõme täiel rinnal nautida – seda ka voodilinade vahel! Milliste tähemärkide vahel on sel suvel kõige parem keemia ja kelle eest peaksid hoopis ära jooksma – loe edasi ja saa teada!


JÄÄR 

Arvad endiselt, et seksi kvaliteet sõltub ainult mehest. See on suur eksitus! Seks muutub sulle tõeliselt nauditavaks alles siis, kui sa ise õpid oma keha tundma. 

Kuum seks: Lõvi, Ambur, Veevalaja
Hoia eemale: Vähk, Kaljukits, Kalad

SÕNN

Pingutad kõigest väest, et ennast huvitamaks teha ja vastassoo juures edu saavutada. Sulle meeldib seksida ratsaasendis, sest sa tead, mida tahad. 

Kuum seks: Neitsi, Kaljukits, Vähk, Skorpion
Hoia eemale: Lõvi, Veevalaja, Jäär

KAKSIKUD 

Sinu sarm on muljetavaldav, kuid samas on sinus ka midagi sellist, mis mõnda inimest väga häirib. Mõtle hoolega, mida valesti teed, et võimalikku partnerit mitte eemale peletada.

Kuum seks: Kaalud, Veevalaja, Jäär, Ambur
Hoia eemale: Neitsi, Vähk, Sõnn

VÄHK 

Seksid innukalt, kuid selline rahmimine ei ole veel ainuvõimalik viis jõulise orgasmi saamiseks. Võta asja rahulikumalt ja mõtle, mida sa oled seksimisel valesti teinud. Too oma ellu rohkem vaheldust.

Kuum seks: Skorpion, Vähk, Sõnn
Hoia eemale: Kaalud, Jäär, Kaksikud

LÕVI 

Kuigi sa oled väga himur, ei tähenda see veel automaatselt seda, et seksimine sinuga oleks partnerile ammendamatuks rõõmude allikaks. Vahel oled üsna tujukas, kapriisne ja tüütu ning partneril on raske mõista, mida sa tegelikult tahad või vajad.

Kuum seks: Ambur, Jäär, Kaksikud
Hoia eemale: Skorpion, Sõnn, Vähk

NEITSI

Naudid seksi, kuid samas vaevab sind kahtlus, et oled midagi tegemata jätnud. Midagi põnevat võiks veel proovida, iseasi, kas just oma partneriga…

Kuum seks: Kaljukits, Sõnn, Vähk
Hoia eemale: Ambur, Kaksikud, Lõvi

KAALUD 

Sulle meeldib vaheldus – igas mõttes, seda enam, et sa ei ole just fanaatiline hetero. Sulle meeldib kaua seksida ja sa püüad leida inimest, kes on sinuga võrdselt seksimaias ning oskab nautida pikka eelmängu.

Kuum seks: Veevalaja, Kaksikud, Lõvi
Hoia eemale: Kaljukits, Vähk, Neitsi

SKORPION 

Kuulud nende hulka, kes võtavad seksi kui mingit vältimatut kohustust. Seks pakuks sulle suurt naudingut, kui sa vaid viitsiksid rohkem vajalikke teadmisi omandada.

Kuum seks: Kalad, Vähk, Neitsi
Hoia eemale: Veevalaja, Lõvi, Kaalud

AMBUR

Sulle meeldib sageli initsiatiivi enda kätte võtta. Sa tahaksid väga eksperimenteerida, proovida midagi seni kogematut, kuid sageli jääb julgusest ja pealehakkamisest puudu. Suurem osa sinu energiast kulub sellele, et partnerit veenda mõne uue variandi proovimisel. 

Kuum seks: Jäär, Lõvi, Kaalud
Hoia eemale: Vähk, Neitsi, Skorpion

KALJUKITS 

Sinu himurus ei jää märkamata ning sinu tunded ei jää vastamata! Proovi kordki elus end vabaks lasta ja luba elul end kanda. 

Kuum seks: Sõnn, Neitsi, Skorpion
Hoia eemale: Jäär, Kaalud, Ambur

VEEVALAJA

Fantaasiates oled märksa seksikam ja kirglikum kui tegelikkuses. Võibolla on see tingitud sellest, et sa pole leidnud õiget meest, kes su hormoonid möllama paneks.  

Kuum seks: Kaksikud, Kaalud, Ambur
Hoia eemale: Sõnn, Skorpion, Kaljukits

KALAD

Unistad suurest armastusest, seks on tagaplaanil. Kuid see, kes sind armastab, tahab paraku ka seksida. Nii on sul teatud raskusi oma unistuste tegelikkusega kokkuviimisel. 

Kuum seks: Vähk, Skorpion, Kaljukits
Hoia eemale: Kaksikud, Ambur, Veevalaja

popsugar.com