TAAS LAPSEOOTEL Mari Metshaldjas paljastas, kuidas ta kohe rasedaks jäi

erakogu

Buduaar

Metshaldjas Mari ehk Mari Arocha Albial on taas lapseootel ning tõdeb, et rasedaks jäämine oli tema jaoks lausa imelihtne - võiks öelda, et päeva pealt planeeritud ja alguse saanud esimesest proovimisest. 

“Rasestuda on tõesti olnud väga lihtne. Kindlat põhjust, miks see nii on, ma ei oska öelda, küll aga usun, et suur roll selles on rikkumata hormoonaalsel tasakaalul. Ma pole kunagi mänginud hormoonidega, mitte kunagi võtnud hormonaalseid rasestumisvastaseid vahendeid ega muid seda õrna tasakaalu mõjutavaid ravimeid,” nendib naine.

Mari lisab veel: “Viis kuud enne rasestumist muutsin oma menüü veelgi tervislikumaks, hakkasin jooma igapäevaselt kummeliteed (teen seda siiani) ning võtma suurtes kogustes – vähemalt 6-7 grammi päevas, liposoomset C vitamiini. Kehaturgutust tegi ka minu abikaasa, kes on küll kõige uskumatult tugevaima immuunsusega inimene maailmas, aga siiski, võttes iga päev 6 grammi C-vitamiini ja juues taimeteesid. Ta tegi mulle õhtuti suuri toorsalateid kapsast, spinatist, porgandist, tomatist, kurgist. Üks korralik pesukausitäis toorsalatit on endiselt mu kõige lemmikum põhitoit,” avaldab naine.

Mari tõdeb, et rasedus sobib talle imeliselt. “Naudin seda väga, meenus, kui ilus oli minu esimene rasedus ja kui erilisena ma end tundsin. Tunnen tõesti nagu oleksin loodud raseduseks ja imetamiseks. Mul polnud iiveldust, erilist väsimust, valusid, ei mingeid probleeme, isegi mitte erilist meeleolu kõikumist. Mu keha armastab rasedust. Ainus sümptom rasedusest üldse olid valulikud ja värvilt tumedaks muutunud rinnanibud ja juba esimesel trimestril täidlasemaks muutunud rinnad. Annan endiselt Lunale igapäevaselt rinda ja tunnen imetamise ajal, kui hellaks on muutunud rinnanibud.”

Loe ka Mari blogist SIIN.