Tahad kohata meest, kes oleks sinu hingesugulane – loe seda!

Usutakse, et esmamulje põhjal on võimalik inimese kohta nii mõndagi teada saada, ent alati ei vasta see tõele. Oma hingesugulast sa nii lihtsalt ära ei tunne!

Usutakse, et esmamulje põhjal on võimalik inimese kohta nii mõndagi teada saada, ent alati ei vasta see tõele. Oma hingesugulast sa nii lihtsalt ära ei tunne!

Kui rääkida meeste- ja naistevahelistest suhetest ning tuttavaks saamisest, siis võib esmamulje vägagi petlikuks osutuda! Asjalik ja muidu väga vahva noormees võib esimesel kohtingul endast lausa kohutava mulje jätta, mõttetu naistemees aga hoopis printsina valgel hobusel tunduda.

Tegelikkuses võiks see nii-öelda traditsiooniline esimene kohting üldse ära jääda! Mitmed uuringud on näidanud, et esimesel kohtingul ei julgeta end täielikult avada ning et õhk on pingetest paks, võib esimene kohting sageli täiesti untsu minna. Emotsioonid on need, mis olukorra keeruliseks teevad!

Selle asemel võiks tutvust arendada hoopis õdusas õhkkonnas, kus ei ole pingeid ja kus on lisaks teile veel terve rida teisigi inimesi. Sedasi teineteist rahulikult tundma õppides ja mõnda aega ühises seltskonnas ringi liikudes on palju lihtsam aru saada, kas te sobite omavahel või mitte. 

Alles seejärel tasub minna kohtingule ja kuigi ka seda saab pidada esimeseks kohtinguks, siis sisult on see teistsugune ja pingeid on tunduvalt vähem! Jäävad ära ebamugavad vaikusehetked, mil kumbki midagi öelda ei oska ning närveerimisest higised peopesad on samuti välistatud. 

Tuttavaks saamine peaks kulgema loomulikul teel, pingevabalt ja mõnusas õhkkonnas!

Allikas: elitedaily.com