TÄIUSLIKU ABIKAASA 7 KÄSKU – kas sellisest naisest mehed unistavadki?

TÄIUSLIKU ABIKAASA 7 KÄSKU – kas sellisest naisest mehed unistavadki?

Milline on täiuslik abikaasa mehe silmade läbi ehk siis teisisõnu mida üks mees oma naiselt salaja ootab? Allpool on välja toodud seitse huvitavat fakti, mis pärinevad 1950ndadest aastatest – just tol ajal peeti neid punkte väga olulisteks. Naine, kes soovis oma mehe silmis täiuslik olla, pidi järgima kõiki neid reegleid…

Milline on täiuslik abikaasa mehe silmade läbi ehk siis teisisõnu, mida üks mees oma naiselt salaja ootab? Allpool on välja toodud seitse huvitavat fakti, mis pärinevad 1950ndadest aastatest – just tol ajal peeti neid punkte väga olulisteks. Naine, kes soovis oma mehe silmis täiuslik olla, pidi järgima kõiki neid reegleid…

Tänapäeval, mil tööl käivad nii mees kui naine, neid reegleid enam ei järgita, kuid sellegipoolest on põnev lugeda, milliseid asju ligikaudu 70 aastat tagasi väärtustati.

Täiusliku naise seitse reeglit 1950ndatest aastatest:

1. Soe söök peab olema laual.

Naine valmistab mehele igal õhtul süüa ja soe söök on laual just siis, kui mees peale tööpäeva koju jõuab. Ta ei pea sööki ootama ega tühja kõhtu kannatama. Oskus süüa teha oli väga oluline.

2. Naine peab end mehe koju saabumiseks valmis seadma.

Meik tuleb korrigeerida ja juuksed ilusti sättida. Mehe kojutulekuks tuleb ennast ilusti korda sättida, sest mehed armastavad silmadega ja ilus ning hoolitsetud naine on meeste poolt kõrgelt hinnatud.

3. Naine peab meest kuulama.

Kui mees tuleb töölt ja ta on närviline või hoopis halvas tujus, siis naise kohustus on teda kuulata ja rahustada. Kui mees tahab näiteks massaaži, siis naise kohustus on seda talle pakkuda. Naine on mehe tugi ja vajadusel ka psühholoogi eest.

4. Naine peab kodu korras hoidma.

Kui mees on tööl ja teenib raha, et kodu ja perekonda üleval pidada, siis naise ülesanne on kodu korras hoida. Pesu peab olema pestud ja triigitud, köök puhas, põrandad puhtad, vaibad tolmuvabad. Ühtegi mustusejälge olla ei tohi, sest see näitab räpakust.

5. Naine ei tohi viriseda.

Pole hullemat asja kui vinguv naine ja seda teavad kõik. Oma mehe kallal näägutamine ja vingumine ei tugevda ühtegi suhet, küll aga võib see lõpuks lahutuseni viia. Või siis otsustab mees endale armukese võtta…

6. Kui mees jõuab koju hiljem, peab naine olema mõistlik.

Naine peab olema sõnakuulelik ja mõistlik ja seda ka siis, kui mees jõuab koju hilja õhtul. Mehel on alati selgitus, miks ta kauemaks kodust eemal viibis ja naise kohustus on ta ära kuulata.

7. Naine peab mehele alati toeks olema.

Kui mees vajab kedagi, kes teda kuulaks, siis naise kohustus on talle toeks olla. Kui mees tunneb, et naine on tema jaoks alati olemas, on ta õnnelik ja suhe püsib tugev.

Kokkuvõttes võib öelda, et naise elu oli tol ajal üsnagi raske. Mida sina sellistest reeglitest arvad?

Allikas: geniusbeauty.com