TEADLASED AVASTASID, milline värvitoon mehi tegelikult erutab

Väike must kleidike, tulipunane huulepulk, roosa nabapluus - teemal, milline värvitoon meeste silmis kõige seksikamalt ning erutavamalt mõjub, on arutletud palju ning ilmselt on selle välja uurimiseks korraldatud enam kui tuhandeid uuringuid. Kuid nüüdseks on teadlased väidetavalt saanud lõpliku vastuse!

Väike must kleidike, tulipunane huulepulk, roosa nabapluus – teemal, milline värvitoon meeste silmis kõige seksikamalt ning erutavamalt mõjub, on arutletud palju ning ilmselt on selle välja uurimiseks korraldatud enam kui tuhandeid uuringuid. Kuid nüüdseks on teadlased väidetavalt saanud lõpliku vastuse!

Nimelt näitavad uuringud, et kõige suuremat mõju avaldab meestele siiski puhas punane toon ja see on neile lausa sisse kodeeritud – mehed ei suuda punasele värvile vastu panna, sest see mõjutab nende alateadvust. 

Punane sümboliseerib kirge, sädemeid ja seksuaalsust ning mitte ükski teine värv ei suuda seda üle trumbata. Ent selleks, et meest jalust rabada, ei ole sugugi vaja kanda punast värvi kleiti – piisab ühest julgest aksessuaarist, mis on punane. Ka huulepulk on piisav või hoopis liibuv pluus.

Väga oluline on siinkohal ka see, et sa tunneksid ennast selles riietuses mugavalt ja enesekindlalt. Punane värv võib siiski mõjuda ka häirivalt ja eemaletõukavalt ning see, milliseid signaale sa välja saadad, oleneb sinust endast.

Allikas: redbookmag