TEADLASED AVASTASID, millises vanuses mehed enim petavad

TEADLASED AVASTASID, millises vanuses mehed enim petavad

Sisemine tung petmiseks tekib enamasti mitme teguri koosmõjul ja on seotud inimese vajadusega midagi oma senises eluolukorras muuta või paigast nihutada. Teadlased on antud teemat uurinud ning nüüdseks jõuti järeldusele, et truuduse murdmine toimub mustritena ning ühes kindlas vanuses on see risk kõige suurem.

Sisemine tung petmiseks tekib enamasti mitme teguri koosmõjul ja on seotud inimese vajadusega midagi oma senises elukorralduses muuta või paigast nihutada. Teadlased on antud teemat uurinud ning nüüdseks jõuti järeldusele, et truuduse murdmine toimub mustritena ning ühes kindlas vanuses on see risk kõige suurem.

Nimelt jõudsid teadlased selgusele, et enne, kui inimene uude kümnendisse jõuab, võib tal tekkida sisemine tahtmine oma elus midagi ümber korraldada ja see vajadus võib omakorda viia ka üheöösuhteni või tekib tal armuke. Ootamatut käitumist võib oodata 19-, 29-, 39- ja 49aastaselt ja sealt edasi muster jätkub.

Selgus ka see, et 39 on see vanus, mil kõige suurema tõenäosusega kiputakse oma elukaaslast petma – selles vanuses on erinevaid kokkulangevusi palju (suhtes on kirg kadunud, kooselu on muutunud liiga rutiinseks, teineteist ei osata enam hinnata) ja sellest tulenevalt ongi 39 see vanus, millal kõige enam petetakse. Antud vanusenumber kehtib nii naiste kui ka meeste puhul.

Allikas: metro