TEADLASED AVASTASID, MILLISTESSE naistesse mehed enim armuvad

TEADLASED AVASTASID, MILLISTESSE naistesse mehed enim armuvad

Esmasel kohtumisel on tihtipeale määravaks füüsiline atraktiivsus, ent kui tutvus on sobitatud, siis sealt edasi muutuvad oluliseks hoopis teised nüansid ning just sellest sõltub ka see, kas mees armub ära või mitte. Kuid millest see sõltub, kas mehel tekib naise vastu sügavam kirg või kaotab ta huvi juba paari nädala möödudes?

Esimesel kohtumisel on tihtipeale määravaks füüsiline atraktiivsus, ent kui tutvus on sobitatud, siis sealt edasi muutuvad oluliseks hoopis teised nüansid ning just sellest sõltub ka see, kas mees armub ära või mitte. Kuid millest see sõltub, kas mehel tekib naise vastu sügavam kirg või kaotab ta huvi juba paari nädala möödudes?

Teadlased on inimsuhteid uurinud aastasadu ning üha enam avastatakse uusi aspekte, mille kokkuliitmisel jõutakse teatud järeldustele ja sealt edasi leitakse ka vastused levinud küsimustele. Nüüdseks on selgusele jõutud, et pikaajalise suhte taga peitub selline omadus nagu seda on empaatiavõime!

Nimelt tajuvad mehed alateadlikult naise käitumisest, kas ta suudaks teda mõista ka raskemates olukordades ning just suhte alguses otsivad nad omadusi, mis viitaksid sellele, et tegu on naisega, kellel on tugev empaatiavõime. 

Kui naised otsivad turvalisust ja kindlustunnet, siis mehed vajavad kedagi, kes neid mõistaks ja nende eest hoolitseks. 

Kaunis välimus võidab küll tähelepanu ja kindlasti ka palju austajaid, ent just empaatiavõime on see, mida mehed alateadlikult naise valikul otsustavaks faktoriks peavad.

Allikas: elitedaily