Teadlased õpetavad, kuidas kogeda orgasmi

1 kommentaar
Teadlased õpetavad, kuidas kogeda orgasmi

Tahad suurema tõenäosusega seksi ajal orgasmi kogeda? Siinkohal võib teadus sind aidata!

Tahad suurema tõenäosusega seksi ajal orgasmi kogeda? Siinkohal võib teadus sind aidata!

Värskest uuringust selgub, et võid orgasmi tekkimise tõenäosust suurendada, kui valid õige eelmängu, vahendab Womens Health Magazine. 

Uuringus osalesid 13 000 heteroseksuaalset kolledžiealist naist, 85 neist intervjueeriti silmast silma. Selgus, et naiste orgasmi tõenäosus sõltub mitmetest erinevatest faktoritest, sealhulgas eelmängust. 

Näiteks selgus, et vaginaalses vahekorras olles suureneb orgasmi tõenäosus tervelt 18 protsenti, kui naine end samal ajal ka käega rahuldab. Tõenäosus suurenes üheksa protsendi võrra, kui naine koges suuseksi, ja üllatuslikult 15 protsendi võrra anaalseksi ajal. 

See ei tähenda muidugi, et kõik need kolm peaksid toimima iga naise puhul.

Ja mõistagi on tähtis, kellega naine seksib: kui partneriga ollakse vahekorras esimest korda, on orgasmi esinemise tõenäosus vaid 32 protsenti. Tõenäosus tõuseb 51 protsendi peale, kui vahekorras on oldud vähemalt kuus korda. 

Ka siis suureneb orgasmi tõenäosus märgatavalt, kui naine on huvitatud püsisuhtest oma sekspartneriga. 

Seega võib laias laastus öelda, et kui tahad kindla peale tippu jõuda, peaksid suurendama eelmängu osatähtsust, magama vaid sellega, kellega tõsisemat suhet soovid ja seda siis mitu korda tegema. 

Buduaar.ee