TEADUSE IME: MEESTELE on loodud rasestamisvastane süst

TEADUSE IME: MEESTELE on loodud rasestamisvastane süst

Iga seksuaalselt aktiivne inimene tunnistab ilmselt, et rasestumisvastased vahendid on imelised abilised. Naistele on loodud beebipillid, rasestumisvastased plaastrid, spiraalid ja kõiksugused vidinad, mis emaks saamisest hoiavad. Kuna meestele on loodud vaid kondoomid (mida nad eelistavad mitte kanda ning mis toob kaasa rasestumist ja isegi suguhaiguseid), oli nüüd viimane aeg midagi tõhusamat välja mõelda.

Iga seksuaalselt aktiivne inimene tunnistab ilmselt, et rasestumisvastased vahendid on imelised abilised. Naistele on loodud beebipillid, rasestumisvastased plaastrid, spiraalid ja kõiksugused vidinad, mis emaks saamist ära hoiavad. Kuna meestele on loodud vaid kondoomid (mida nad eelistavad mitte kanda ning mis toob kaasa rasestumist ja isegi suguhaiguseid), oli nüüd viimane aeg midagi tõhusamat välja mõelda.

Teadus on meie kõigi õnneks jõudnud nii kaugele, et hiljuti on teadlased loonud rasestamisvastase vahendi ka meestele. Kuigi asi on alles valmimisjärgus ja seda alles täiustatakse hoogsalt, on uuringud näidanud, et antud süst langetab mehe spermatosoidide arvu oluliselt ning meetod on edukas lausa 96% vahekordadest.

Uurijad on selle kallal juba pikalt kõvasti vaeva näinud ja nad püüavad luua täiusliku hormoonide kombinatsiooni, mis aitab vältida rasedust ja ei too kaasa kahjulikke kõrvalnähtusid.

Ühes uuringus leiti, et 40% Saksamaal aset leidnud rasedustest on olnud planeerimata. See tõestab, et varasematest rasestumisvastastest vahenditest ei piisa ja oli ammu aeg millekski uueks ja tõhusaks.

Huvitav, mida teadusel meile veel pakkuda on?

Allikas: Rebelcircus.com