TEADUSLIKUD PÕHJUSED, miks otsida tätoveeringutega partnerit

TEADUSLIKUD PÕHJUSED, miks otsida tätoveeringutega partnerit

Tätoveeringud on lahedad. Vähemalt enamike noorte jaoks. Kui oled koos olnud kellegagi, kellel on tätoveeringud, armud sa ilmselt neisse seksikatesse kehamaalingutesse mitmetel põhjustel. Kas teadsid aga, et selle taga on ka muid teaduslikke põhjuseid, mis ei ole vaid välimusega seotud? Mida ütleb teadus tätoveeringute ja neid omavate inimeste kohta?

Tätoveeringutega inimesed on avatud mõtlemisega
Nad panevad oma elu „näitusele“, üks tätoveering korraga. Isegi kui tätoveeringuid on vaid üks, ütleb see arvatavasti selle inimese kohta nii mõndagi. Nende oskus olla avatud mõtlemisega ja end väljendada näitavad, et tegemist on hea partneriga.

Nad on kuulajad
Avatud mõtlemisega inimesed on head kuulajad. See on teaduslik fakt! Nad tahavad endasse koguda nii palju, kui suudavad ning sama palju ka vastu anda. Suhtlus on suhetes väga oluline ning tätoveeringutega inimese jaoks on rääkimine väga oluline.

Nendega on hea vestelda
2013. aastal tehtud seksuaalkäitumise uuringus leiti, et kui tätoveeringutega ja tätoveerimata naised koos rannas viibisid, alustasid mehed vestlust pigem tätoveeritud naistega. Olgem ausad – tätoveeringud on hea jututeema vestluse algatamiseks.

Nad on riskijad
Tätoveeringute tegemine ei ole küll tänapäeval enam mingi suur risk, kuid erinevad uuringud on näidanud, et tätoveeritud inimesed võtavad elus rohkem riske. See teeb nende partneriks olemise palju põnevamaks ja seiklusi tuleb kindlasti ette rohkem kui küll.

Nad on enesekindlad
Kui näed tätoveeritud inimest, mõtled ilmselt, kui julge ta on, et midagi sellist endaga teinud on. Et enda kehale püsivaid märke teha, on sul vaja paras kogus enesekindlust, mis on partnerluses väga oluline omadus.

Nad on unikaalsed
Tätoveeritud inimesed näitavad, mis neid eriliseks teeb ning neid ei huvita, mida teised sellest arvavad. See omadus on iga inimese puhul plussiks!

Allikas: Rebelcircus.com