Reklaam sulgub sekundi pärast

TEADUSLIKULT KINNITATUD: aktiivse voodieluga kaasneb üks väga ihaldusväärne boonus

Otsid head viisi, kuidas oma igakuist sissetulekut kasvatada? Pole probleemi! Lisaks paljudele teistele juba teada - tuntud hüvedele, selgus nüüd, et inimesed, kes rohkem seksivad, omavad ka suuremat sissetulekut! 


Otsid head viisi, kuidas oma igakuist sissetulekut kasvatada? Pole probleemi! Lisaks paljudele teistele juba teada-tuntud hüvedele selgus nüüd, et inimesed, kes rohkem seksivad, omavad ka suuremat sissetulekut! 

Ajakirjas International Journal of Manpower avaldatud uuring kinnitas, et inimesed, kes seksivad minimaalselt neli korda nädalas, teenivad rohkem kui need, kes harvem voodirõõme naudivad. 

Uuringu käigus vaadeldi 6317 meest ning naist. Erilist tähelepanu pöörati nende voodirõõmude sagedusele ning igakuisele sissetulekule. Nii selguski, et inimesed, kes tihedamini seksivad, teenivad igakuiselt vähemalt 5 protsenti suuremaid summasid kui need, kes seksivad nädalas kuni kolm korda. 

Uuringu eestvedaja doktor Nick Dryakis arvab, et sellised tulemused saadi tänu asjaolule, et seks parandab inimese üldist heaolu, tervist ning tuju - see omakorda muudab inimese produktiivsemaks. 

Kokkusattumus või mitte, aga tasub järeleproovimist! 

Buduaar.ee