Teele lugu: eksmees tegi minust Angelina Jolie

7 kommentaari
Teele lugu: eksmees tegi minust Angelina Jolie

Angelina Jolie oli minu jaoks varem lihtsalt üks kuulus näitleja. Kuni selle hetkeni, kui sain aru, et Angelina on mu mehe kinnisidee ning unistuste naine, keda ta minu nahas iga päev suudleb ja kallistab.

Angelina Jolie oli minu jaoks varem lihtsalt üks kuulus näitleja. Kuni selle hetkeni, kui sain aru, et Angelina on mu mehe kinnisidee ning unistuste naine, keda ta minu nahas iga päev suudleb ja kallistab.

Minu endine mees oli väga tore ja lugupeetud inimene, aga tal oli üks suur kiiks – ta armastas Angelina Jolie’d. Esialgu ma ei teadnudki, et mehel on mingi unistuste naine ja ta tahab, et ka mina selline välja näeksin. Minu muutumise tee Angelinaks toimus nii, et ma ei saanud ise arugi. Ta lähenes mulle alati kuidagi kavalalt, jättes mulje, et mina ise soovin neid asju ning ta ei öelnud otseselt välja, et Angelina on ta iluideaal, kelleks ta mind muuta tahab. Pikad jalad ja peenike piht olid mul juba olemas, aga mehe initsiatiivil sain endale uued rinnad (enne oli B-korv, peale operatsiooni aga D-korv) ning pisut lopsakamad huuled. Mees leidis, et mu juuksed pole piisavalt pikad ja me panime mulle ka juuksepikendused. Samuti tegi ta mulle ettekirjutusi soengu, meigi ja riietuse osas. Juuksed ei tohtinud mul kunagi lokkis olla ning väljas käies pidin kandma kontsakingi. Hakkasin ka koos temaga jõusaalis käima, et keha oleks treenitud – see oli talle ülioluline. Samuti jälgis ta mu toitumist ning krimpsutas kulmu, kui koogitükki soovisin tellida. Aga kõik polnud sugugi nii negatiivne, nagu praegu tundub. Tänu temale avastasin ka püsimeigi, mis on tõesti väga mugav ja ilus lahendus ning võimaldab hommikust õhtuni välja näha, nagu oleksid meigitud. Ja tegelikult läksin ma ikka nende aastate jooksul palju ilusamaks.

Kui ta mind esimest korda seksi ajal Angie’ks kutsus ja ainult inglise keeles rääkis, siis olin päris solvunud. Teadsin küll, keda ta silmas peab ja see oli alandav. Rääkisin seda ka sõbrannale, kes purskas naerma ja avas mu silmad: „Aga sa ju näedki viimasel ajal välja nagu Angelina Jolie!”. Tundub uskumatu, aga olin üle aasta selle mehega koos olnud ja ei olnud arugi saanud, kuhu ja miks kõik tema ettepanekud minu välimuse muutmise osas suunatud olid. Kui lõpuks julguse kokku võtsin ja mehega sellest Angelina asjast rääkisin, siis ta tunnistas, et tal on tõesti selline maitse ja iluideaal, aga ta suutis minu jaoks kõik nii ära siluda, et jäime siiski kokku. Ta rääkis, et tegelikult olen ma ju ikkagi mina ise ja olen kõiki neid muutusi ka ise teha tahtnud.

Elasin sellist elu peaaegu kolm aastat, aga tasapidi hakkas see kõik öökima ajama, sest mulle jõudis aina rohkem kohale, et mees armastab mingit maailmastaari, mitte tegelikku mind. Siis kohtasin üht teist meest, kes oli täiesti vastand minu mehele – ta ei hoolinud välimusest ning julgustas mind olema mina ise. Täna olen selle mehega lihtsalt hea sõber ja olen talle väga tänulik, et ta mu sellest haiglasest mängust välja tiris. Kõik polekski ehk nii õõvastav, aga pool aastat enne lahkuminekut sain teada, et sarnane elu oli ka mu mehe eksnaisel, kes samuti mehe soovitusel erinevaid iluoperatsioone läbis, et Angelinale sarnaneda. Neiu oli enne blond, aga minu mehega kohtudes värvis juuksed tumedaks ning tallegi pandi suuremad rinnad. Ja kuna ta polnud looduslikult nii sale, siis pidi end pidevalt näljutama, et mehe iluideaalidele vastata. Pealtnäha sale neiu oli suhte ajal alla võtnud 15 kg. Kunagi küsisin eksilt tema endiste pruutide kohta ja siis ta viitas ka ühe neiu kaaluprobleemile, mis mehe armastuse hävitas. Aga lugu ei saa siin veel läbi. Nüüd on tal uus nooruke pruut. Nägin neid koos möödunud nädalalõpul. Ja usute või mitte – taas kord on tegu Angelina Jolie’ga.

Ma ei teagi, mida tegelikult mõelda. Otseselt pole see ju perversne asi, mille pärast kuskile avaldust peaks tegema minema, aga kui ühel mehel on mingi naise osas selline kinnisidee, et ta katsub igast naisest selle naise klooni teha, siis pole minu meelest siiski tegu päris terve psüühikaga mehega. Olen väga õnnelik, et sellest suhtest välja tulin, tagantjärele tundub see kõik palju hirmutavam kui siis, kui temaga suhtes olin.

 

Artikkel ilmus ajakirjas Buduaar talv 2014

Sarnased artiklid