Teele lugu: tütar on Itaalias prostituut, aga ema on uhke

Elan väikeses maakohas ja üleüldiselt teavad kõik ühe küla inimesed üksteist. Midagi saladuses hoida on meie kodukohas võrdlemisi raske. 


Elan väikeses maakohas ja üleüldiselt teavad kõik ühe küla inimesed üksteist. Midagi saladuses hoida on meie kodukohas võrdlemisi raske. 

Meie külas elas üks hästi ilus tüdruk ja mingi aeg läks ta tööle Itaaliasse. Kodus käis ta harva, aga kui tuli, siis ta oli äärmsusteni muutunud. Jumekas, kaunis, kandis kalleid riideid ja kavaleril tundus raha olevat. Ta kinkis isegi oma emale kalli auto sünnipäevaks, mis tekitas paljudes inimestes suurt furoori. 

Mingil hetkel läks mu ema selle tüdruku emale külla ja kuidagi läks jutt tütre tegemiste peale. Eks see teema pakub siin küla vahel kõigile suurt huvi. 

Ema küsis, et millega ta tütar Itaalias tegeleb. Me olime omavahel rääkinud, et äkki ta on strippar. Palju Eesti tüdrukuid käib ju Itaalias nii-öelda tantsimas. Ema üllatuseks vastas sõbranna, aga et ta tütar pakub Itaalias eskortteenuseid ehk on prostituut. 

Ema olla ise veel tütre tegemiste üle nii uhke olnud. Ta pidi oma kauni välimuse tõttu saama meestelt väga suuri summasid ja raha peale ta enam mõtlema ei pea. Lisaks sellele olevat tal kuhjaga kavalere. 

Ema olla tütre tegemistest lausa vaimustuses, kuna käis hiljuti tal Itaalias külas. Tütrel on suur maja, uhke auto ja kulda-karda. Emana ta ei näinud tütre tegemistes ka midagi halba. Ütles, et kas tal oleks siis parem vireleda siin küla vahel ja magada tasuta meie kohalike kuttidega, kellel pole isegi mitte õlleraha. 

Viiekümneaastane proua tegi isegi minu emale ettepaneku, et ma võiksin Itaaliasse sama töö peale minna. Me olime alguses muidugi täiesti šokeeritud, aga nüüd, kui sellest on natuke aega mööda läinud, siis ma mõtlen iga päev, et kuigi see on hullumeelne lugu, siis võibolla on sel emal isegi õigus.

Kust läheb piir õige ja vale vahel, sest tõepoolest virelen mina kodumaal nigela palgaga ja suurt tulevikku ma siin ei näe. Kui tema oma elu Itaalias naudib, siis kes oleme meie teda hindama. Kuigi ma olen moraalsem, kannatan oma elus rohkem kui tema, olles rahatu ja võimaluseta paremini elada.

 

Buduaarile Teele

PS! Kui sul on oma lugu rääkida, siis saada see [email protected] Iga avaldatud loo eest maksame honorari.