TESTI ENNAST KOHE: SELFIE PALJASTAB, mis tüüpi naine sa oled

Selfie pildist on üsnagi kiirelt saanud tänapäeva ühiskonna lahutamatu osa, millest ei saa üle ega ümber, sest neid tehakse kõikjal ja kõigiga. Tegu on tõusva trendiga, mida on analüüsinud ka teadlased ning tänaseks on nad selfie piltide põhjal lahterdanud naised kolme gruppi! 

Selfie‘st on üsnagi kiirelt saanud tänapäeva ühiskonna lahutamatu osa, millest ei saa üle ega ümber, sest neid tehakse kõikjal ja kõigiga. Tegu on tõusva trendiga, mida on analüüsinud ka teadlased ning tänaseks on nad selfie‘de põhjal lahterdanud naised kolme gruppi! 

Milline naine oled sina? Loe läbi allpool olevad iseloomustused ja saadki teada!

1. Elu jäädvustajad

Elu jäädvustajad teevad selfie‘sid selleks, et tabada iseennast teatud põnevates hetkedes. Tihtipeale on pildid tehtud reisidel ja näiteks mõne erilise vaatamisväärsuse juures. Seda tüüpi naised tahavad maailmaga jagada oma elu kõige põnevamaid hetki läbi selfie‘de.

2. Kommunikaatorid

Suhtleja-tüüp tahab kogu maailmaga jagada oma igapäevast elu – ta teeb selfie‘sid ilma meigita, erinevate stiilidega, päeval ja öösel. Tema eesmärgiks on anda oma elu läbi selfie‘de edasi võimalikult reaalselt ja ausalt.

3. Eneseimetlejad

Eneseimetleja ei postita endast kunagi selfie‘t, mis on töötlemata ja isegi kui ta postitab pildi, mis on nii-öelda meigivaba, siis tegelikkuses see ilmselt nii ei ole. Seda tüüpi naised tahavad olla täiuslikud ja nende jaoks võib täiusliku selfie saamine lausa kinnisideeks olla, mis pole aga sugugi tervislik.

Allikas: sheknows