TIKTOKI STAAR DESIREE MUMM: “Ma ei suudaks raha pärast mehega koos olla”

pilt: erakogu

Karin Karu

Imekaunis ja särav suunamudija ja lauljatar Desiree Mumm teab oma väärtust ning näeb oma eesmärkide nimel suurt vaeva. Kuidas aga suhtub Desiree gold digger elustiili?

Tänapäeval on vägagi tavaline, kui noor ja ilus naine võtab endale raha pärast mehe ning tööl käimise asemel surfab netipoodides, külastab ilusalonge ja käib glamuursetel puhkusereisidel.

Desiree nendib, et konkreetselt raha pärast ta mehega koos olla ei suudaks. “Ma arvan, et päris armastuse puhul ei ole sellised välised asjad olulised või kuidagi tunnetega seotud. Raha võib suhetes kindlasti probleeme tekitada, kui inimestel on erinevad ootused või ettekujutused sellega ümber käimisest. Mulle ei meeldiks kindlasti rahaliselt oma kaaslasest sõltuda. Minu jaoks on väga oluline olla iseseisev. See ei tähenda muidugi seda, et mees ei võiks kohtingutel minu eest maksta või mulle kingitusi teha, aga see ei peaks olema vajadus või vajalik,” tõdeb Mumm.

Kui aga rääkida sellest, mida Desiree ise meeste juures hindab, siis ütleb ta järgmiselt: “Mehes hindan ausust, armsust ja ambitsioonikust. Kindlasti oleks tore, kui mees oleks ettevõtlik ja teaks, mida ta elult tahab ja ootab. Mulle meeldivad otsekohesed ja julged inimesed, meeste puhul on see minu meelest eriti oluline.”

Kaunitar lisab veel, et kui tegemist on täiskasvanud inimestega, siis on see igaühe oma vaba valik, millistel alustel nad suhtesse astuvad. Kui aga mängu tulevad alaealised, siis see on tegelikult probleemne. “Halb on see, et igasuguseid sugarbaby elustiili alla kuuluvaid suhteid romantiseeritakse tugevalt ning eelkõige on sellest mõjutatud just noored naised, sellised 16-17-aastased tüdrukud. Tegelikult ei ole ju kõik nii roosiline nagu osad influentserid räägivad, see on kahtlemata väga ohtlik maailm ja elustiil.”

Kokkuvõtvalt ütleb Desiree, et tema kedagi  hukka ei mõista. “Kui inimene otsustab olla kokkuleppelises suhtes raha pärast, siis see on tema valik. Aga seda ei saa minu meelest armastuseks nimetada, kui kaks inimest väga sätestatud tingimustel, peaaegu et lepingulises suhtes on. Päris armastus ja suhe on ikka hoopis midagi muud. Neid kahte asja ei tohiks lihtsalt segamini ajada,” ütleb kaunitar.

Desireel tuli hiljuti välja ka uus lugu “Seisma enda eest”, mida saad kuulata allpool: