TINDERI PALJASTUS: millise ametiga naist mehed kõige rohkem otsivad?

TINDERI PALJASTUS: millise ametiga naist mehed kõige rohkem otsivad?

Ülipopulaarne kohtinguäpp Tinder tegi oma keskkonnas pisut uurimustööd ning selgitas välja kümme kõige kuumemat ametikohta, mille esindajad vastassugupoole silmis kõige atraktiivsemalt mõjuvad. Uuringust selgus nii mõndagi põnevat – kes oleks arvanud, et vetelpäästjana töötav naine on see, mida mehed otsivad?

Ülipopulaarne kohtinguäpp Tinder tegi oma keskkonnas pisut uurimustööd ning selgitas välja kümme kõige kuumemat ametikohta, mille esindajad vastassugupoole silmis kõige atraktiivsemalt mõjuvad. Uuringust selgus nii mõndagi põnevat – kes oleks osanud arvata, et vetelpäästjana töötav naine on see, mida mehed otsivad?

Nimelt tuleb välja, et just vetelpäästja amet mõjub meestele kõige atraktiivsemalt. Teisele kohale langeb aga stjuardess, mis on üsnagi ootuspärane, ent ka kolmas koht üllatab – selleks on medõde.

Uuringust selgub, et Tinderi keskkonnas otsivad mehed pigem sellise ametiga naisi, mis ei eelda hommikust õhtuni kontorilaua taga istumist, vaid hoopis rohkem liikumist ja tegevust.

Allpool on välja toodud TOP10 kõige kuumemat ametit, mille järgi mehed Tinderist naist otsivad:

1.Vetelpäästja
2.Stjuardess
3. Medõde
4. Baaridaam
5. Tantsuõpetaja
6. Personaaltreener
7. Turundaja
8. Sisekujundaja
9. Röntgenoloog
10. Toitumisnõustaja

Allikas: Daily Mail

Sarnased artiklid