TÕELINE ARMASTUS: 73 aastat abielus olnud paari viimased ühised hetked sulatavad südame

TÕELINE ARMASTUS: 73 aastat abielus olnud paari viimased ühised hetked sulatavad südame

Youtube’i kasutaja Erin Solari on internetti üles laadinud meeletult liigutava video oma vanaisast, kes surevale vanaemale serenaadi laulab. Erin kirjutab: “Minu vanavanemad Laura ja Howard on 73 aastat abielus olnud. Selles videos on Howard 92aastane ja Laura 93aastane. Minu vanaema oli juba haiglasse viidud – see oli üks tema viimastest päevadest. Mul vedas, et sain selle südantsoojendava hetke jäädvustada.  Howard laulab talle nende lugu, mis lohutas vanaema, kui vanaisa Teises Maailmasõjas võitles. 

Youtube’i kasutaja Erin Solari on internetti üles laadinud meeletult liigutava video oma vanaisast, kes surevale vanaemale serenaadi laulab. Erin kirjutab: “Minu vanavanemad Laura ja Howard on 73 aastat abielus olnud. Selles videos on Howard 92aastane ja Laura 93aastane. Minu vanaema oli juba haiglasse viidud – see oli üks tema viimastest päevadest. Mul vedas, et sain selle südantsoojendava hetke jäädvustada. Howard laulab talle nende lugu, mis lohutas vanaema, kui vanaisa Teises Maailmasõjas võitles. 

Kui pere kokku sai, siis mõnikord laulsid nad seda laulu koos. “Kahjuks oli vanaema siis juba liiga haige, et ise kaasa laulda, kuid videos on näha, et ta üritab seda kogu hingest siiski teha.” 

Video lõpp on aga nii emotsionaalne, et see tuleks suisa ära keelata… 

Head vaatamist! 

Buduaar.ee