TOP 12: naise kõige seksikamad kehaosad mehe silmade läbi

TOP 12: naise kõige seksikamad kehaosad mehe silmade läbi

Üks asi on see, mida mehed naise välimuse juures esimese asjana märkavad, teine asi aga see, milliseid kehaosi nad nad naise juures kõige seksikamaks peavad. Huvitav oleks teada, millised on need kehaosad, millest mehed mööda vaadata ei suuda ja mis neid pöördesse ajavad.

Üks asi on see, mida mehed naise välimuse juures esimese asjana märkavad, teine asi aga see, milliseid kehaosi nad naise juures kõige seksikamaks peavad. Huvitav oleks teada, millised on need kehaosad, millest mehed mööda vaadata ei suuda ja mis neid pöördesse ajavad.

Hinnatud kolumnist Frank Kobola, kes kirjutab seksi- ja suheteteemalisi artikleid, pani ritta naiste 12 kõige seksikamat kehaosa ja etteruttavalt võib öelda, et kõige jalustrabavamaks ei peetagi rindasid!

 

TOP 12 tagurpidises järjekorras:

 

12. Kõrvad

Meeste arvates on väikesed kõrvad eriti seksikad ja kui sa kannad pisikesi sätendavaid kõrvarõngaid, mõjub see ainult positiivselt.

11. Pahkluu ja varbad

Meestele meeldivad ilusad jalad ning pahkluu on üks osa tervikust. Kaunis pediküür tõmbab alati tähelepanu ja kui sa kannad näiteks lahtiseid stiletosid, siis meeste silmis on see väga atraktiivne.

10. Põlveõndlad

Seda kehaosa peavad mehed seksikaks eelkõige seetõttu, et naise põlveõndlad on väga tundlikud. Tegu on erogeense tsooniga!

9. Vagiina

Ei ole olemas meest, keda ei erutaks naise vagiina.  

8. Selg

Nõgusa seljaga naised mõjuvad meestele väga erutavalt ja palja seljaga kleidid mõjuvad vahel isegi seksikamalt kui avar dekoltee. Muidugi võiks selg olla treenitud ja pigem lihases kui lõtv.

7. Kõht

Sul ei pea olema silmnähtavaid kõhulihaseid. Meestele meeldib lihtsalt ilus kõht, mis võiks olla mõnusalt treenitud ja samas ka pehme.

6. Kaelakont

Väga seksikas piirkond, mis meestel märkamata ei jää. Rõhuta seda, kandes õrna kaelakeed!

5. Puusad ja puusakont

Meestele meeldivad kurvid ja puusad! Pole midagi seksikamat kui hästi istuvad liibuvad püksid või kitsas seelik, mis sinu puusajoont veelgi rõhutaks. Õrnalt silmatorkav puusakont mõjub neile samuti erutavalt.

4. Rinnad ja dekoltee

Sellest piirkonnast ei saa ükski mees üle ega ümber. Kõigile meeldivad rinnad ja ei ole vahet, kas need on väikesed, keskmised või suured. 

3. Pepu

Naise rinnad ja pepu on meeste silmis alati seksikad olnud ja neile meeldib, kui naine neid piirkondi sobiva riietusega esile toob.

2. Huuled

Ei ole tähtis, kas sa kannad huulepulka või mitte, ent tore oleks, kui sul oleks loomulik huulekuju. 

1. Silmad

Silmi peetakse inimese hinge peegliks ja just silmi peavad mehed naise kõige seksikamaks kehaosaks. Pilk on see, mis teeb mehe relvituks!