TOP 5: NENDEST ASJADEST EI RÄÄGI oma mehele mitte ükski naine

TOP 5: NENDEST ASJADEST EI RÄÄGI oma mehele mitte ükski naine

Tavaliselt jagavad suhte osapooled omavahel kõike. Enamus naisi hoiavad sellest hoolimata mõnigaid asju oma elukaaslaste eest saladuses. Siin on viis asja, mida naised meeste eest alatasa varjama kipuvad.

Tavaliselt jagavad suhte osapooled omavahel kõike. Enamik naisi hoiab sellest hoolimata mõningaid asju oma elukaaslaste eest saladuses. Siin on viis asja, mida naised meeste eest alatasa varjama kipuvad.

Tervis

Kui naine leiab oma ihult kahtlase kühmu või mõne murettekitava sümptomi, siis enamasti varjatakse seda oma kaasa eest. Me ei taha kallimat muretsema panna.

Mured suhtes

Tülid, ründamine ning agressiivsus. Teineteisega mitte nõustumine on normaalne. Vaidlusi võib tekkida ka seoses pereplaneerimisega. Kui naine ei saa oma muredest mehega rääkida, siis otsib ta kellegi teise või pöördub terapeudi poole.

Seksuaalne rahuldamatus

Suhtes olemine ei tähenda alati, et naine rahuldatud oleks. Naised ei räägi seksist palju, veel vähem räägivad nad rahulduse saamisest. Naised lepivad halva voodieluga ja elavad rahulduseta. Me ei kipu meestele ütlema, et nad voodis midagi valesti teevad.

Edu

Naised on tagasihoidlikumad ega jookse kohe koju jõudes oma ametikõrgendusest või edukast päevast rääkima. Kardame, et see võib kuidagi mehe tundeid riivata. 

Rahaline seis

Naised varjavad meeste eest erinevatel põhjustel oma pangakontosid ja seal toimuvat. 

foxnews.com