TOP 9! NAISTE KÕIGE JÕHKRAMAD kättemaksud meestele, kes neid petsid

TOP 9! NAISTE KÕIGE JÕHKRAMAD kättemaksud meestele, kes neid petsid

Loomulikult ei tunne ükski naine end rõõmsalt, kui on just teada saanud, et kallim on teda seljataga kellegi teisega petnud, ent sellegipoolest ei tasu hakata korraldama asju, mis võivad rikkuda teise inimese elu. Viha ja kurbuse haardes olles on naised võimelised tegema asju, mida nad hiljem kahetsevad ning allpool on välja toodud üheksa väga hirmutavat lugu sellest, kuidas naised oma petistest meestele kätte on maksnud.

Loomulikult ei tunne ükski naine end rõõmsalt, kui on just teada saanud, et kallim on teda seljataga kellegi teisega petnud, ent sellegipoolest ei tasu hakata korraldama asju, mis võivad rikkuda teise inimese elu. Viha ja kurbuse haardes olles on naised võimelised tegema asju, mida nad hiljem kahetsevad ning allpool on välja toodud üheksa väga hirmutavat lugu sellest, kuidas naised oma petistest meestele kätte on maksnud.

Kõik need lood pärinevad Buduaari foorumist siin.

Lugude sisu on edastatud muutmata kujul (vaid kirjavead parandasime).

1. Oma mehele andsin enne tähtsat kohtumist õhtul konjaki sisse unerohtu ja ei pannud kella helisema. Sellest koosolekust aga sõltus mehe edutamine ning ta oleks saanud seal selle litsiga, kellega ta mind juba korra petnud oli, rohkem koos olla. Siis söötsin talle sisse kolmekordse annuse kõhulahtistit ja kui tagumik tal juba punane sellest pasandamisest, määrisin päraku ümbruse (mees palus salvi sinna panna ja ma lollike muidugi panin) pipraplaastrileotisega kokku.
Trepiastmed vahatasin parafiiniga ja sussitallad samuti.
Kõikidel alukatel lõikasin munnikohad välja.
Kõikidel sokkidel lõikasin ära nii, et ühel sokil kanna ja teisel varbaosa.
Töödokumentide sisse sokutasin (enne mingit presentatsiooni) temast tehtud alasti fotod.
Ohjahh, õudne on see naise viha.

2. Eksmehele tegin koerakonservist kastet ja andsin enne pikale lennureisile minnes kohvi sees lahtistit. Praeguse mehega on olnud üks riid, kus viskasin kõik ta riided ja asjad majast välja tänavale, tühistasin hetkega kõik tema kaardid ja vajutasin terve hambapastatuubi ta jalanõudesse. Ise olin absoluutselt sigapurjus ja ei mäletanud tegelikult kogu tegevusest mitte midagi. Põhjus oli selles, et mees läks komandeeringusse, kui olin tööl ja koju tulles leidsin teate, et loe arvutist e-maili ning vaatasin, et pooled asjad on läinud. Võtsin kapist esimese alkohoolse joogi ja kulistasin lõpuni. Siis sigatsesin, siis helistasin sõpradele, et nad mulle lisa juua tooks, aga sisse ei lasknud ja olin kolm päeva koomas. Mees tuli komandeeringust koju ja noh… Tal ikka läks aega selle jama klaarimisega. Minu pohmakas kestis kauem kui kogu see kammajaaa kokku.

3. Ma olen niisama iga valetamise eest natuke raha pihta pannud. Nii karistuseks ja trahviks sigaduse eest.
Ühel korral väänasin ka suunatulekangi ära, tõmbasin töötoalambi ära ja lõin ämbriga mehe telekasse. Trennipükstesse sattus ükskord natuke sellist ainet, mis persevahe sügelema ajas. Ja muud ei midagi. Aga üldiselt rahasumma, mille pihta panen, on piisavalt suur, nii et kättemaksuhimu saab koheselt rahuldatud. Ja elu võib rahulikult edasi minna. Ei tunne mingeid süümekaid.

4. Naine sai teada, et mehel on kõrvalsuhe. Küttis sauna ja saatis mehe koos sõbraga sinna – ise aga oli lava punase pipraga kokku hõõrunud – arvake nüüd ära, kaua mees koos sõbraga kükitas külmas järves ja jahutas hõõguvaid kotte.

5. Lasksin ta autosummuti makrofleksi täis. Raputasin bensupaaki pisut suhkrut, sortsasin paaki veidi põllumajandusmasinate kütust ja andsin vihje politseile, kallasin talle autoistmesse pudeli viina ja helistasin võmmi, öeldes, et selle numbriga auto sõidustiil vihjab joobes olekule.
Värvisin maja aknad musta pihustivärviga üle, poetasin keldrisse majavammi – selle hankimine oli raske, raputasin aeda kümme pakki jämedat soola, valasin talvel trepi veega üle.
Lõin ta armukesel silma siniseks, konfiskeerisin ta isiklikud asjad, helistasin ta töö juurde ja ütlesin, et ta on kainestusmajas, saatsin ta mehele kenasti disainitud suguhaiguste dispanseri blanketi.

6. Üks kena noor daam olla eksi juurest välja kolinud ja kuna eks parasjagu juhtumisi komandeeringus olnud, talle terve korteri vaipkatete sisse muruseemet külvanud ning vaipkatte siis kenasti ära niisutanud. Edasi kujutage ise ette.

7. Mina magasin pärast lahkuminekut kõikide eksi sõpradega ja hoolitsesin selle eest, et ta teada saaks -lapsik küll, aga mojus nii, et tüüp veel kümme aastat hiljem hõõrus mulle seda nina alla – ju siis valus oli.

8. Ma olin siis veel noor ja rumal, tutvusin ühe meesterahvaga, mulle tundus algul kõik veidi kahtlane, kuid ikka arenes suhe edasi. Siis neli kuud hiljem tuli välja, et tema eks ei olegi eks, vaid ta valetas mulle. Olin nii vihane, sest mina pole tahtnud armuke olla. Kuna ta oli mulle laenanud ühe tähtsa teatmeteose ja nüüd küsis tagasi. Ma oli nii vihane, et lõikasin terve raamatu 1 cm x 1 cm tükkideks ja andsin talle raamatu üle puslena.
Üks kutt muutus tüütuks ja kuna auto oli talle maailma tähtsam asi, siis ostsime sõbrannaga turult rõvedaid vene huulepulki ning joonistasime ja värvisime ta auto üle. Hõbedane auto sai punase-oranžikirjuks. Me tegime ikka paar tundi hoolsat tööd, et ikka terve auto saaks kaetud.
Oma mehele pole midagi väga teinud, korra viskasin õhtusöögi ära, kui ta ei suvatsenud õigel ajal koju tulla. Mul selline vanakooli mees, kes kasutab riidest taskurätikuid, korra vahetasin taskurätiku oma aluspükste vastu. Sõpradega baaris olles, kui nina nuuskama tahtis hakata, siis ei saanud aru, mis asi see on, harutas veel laiali. Kõik said kõhutäie naerda.

9. Üks mu hea tuttav, kelle mees hakkas armukest pidama, ettekäändel, et oma naine on igav ja vinguv moor, hakkas peale mehe kõrvalsuhte teadasaamist ennast salamisi vormi ajama, võttis kaalus kõvasti alla, uus soeng jne ja pipardas mehega, selle asemel hankis omale vibraatori ja hakkas mehe nina ees ennast rahuldama. Mehe kõvastunud oleku saatis aga pikalt. Mõne aja pärast ei olnud mehel enam aega armukese juures käia, sest pidi kodus naist niiskete silmade ja himurate pilkudega passima, sest lähenemiskatsete puhul saatis tuttav ta armukese juurde. Mees ei läinud ja põlvitas oma naise ees ma ei tea kui kaua. Mis edasi sai, ei teagi.